Kısmetse Olur Yaren ve Erhan'ın Videosu Şok Etti! Erhan'ın Elini Gizlice Göğsüne Koydu Kısmetse Olur Yaren ve Erhan'ın Videosu Şok Etti! Erhan'ın Elini Gizlice Göğsüne Koydu

Antis Yapı tarafından inşa edilen Rönesans Rezidans, Hatay'da yaşanan depremde yıkılarak çok sayıda insanın ölmesine neden olmuştu. 

Şahan Gökbakar ise Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın da bu konuda sorumluluğu olduğunu iddia etti: 

sahangokbakar

CHP'li Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 2010-14 yıllarında, AKP Antakya Belediye Başkanı idi. 1500 kişinin mezarı Rönesans Rezidans Antakya'da 2013 yılında yapıldı. Yani sorumlulardan biri de Lütfü Savaş. Ama o dönem AKP'li olduğu için, bu dönem de CHP'li olduğu için herkes susuyor.

hataybelediyebaskani

Bunun üzerine belediye başkanı Savaş'tan yanıt gecikmedi. 

Sevgili Şahan Gökbakar; bahsettiğiniz binanın ruhsatı Ekinciler Belde Belediye Başkanlığı tarafından 2012’de verilmiştir. Yani ben merkez ilçe belediye başkanı iken açılan ve belediyemizin kesinlikle hiçbir dahli olmayan bir binayla ilgili konu farklı yönlere çekilmektedir. Böylesi bir felakette ihmali olan herkesten elbette tek tek hesap sorulacaktır, bunun peşini önce bir Hataylı olarak, sonra da belediye başkanı olarak asla bırakmayacağım.