99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak 99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak

Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, çalışanlara ne kadar promosyon verileceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda, çalışanların maaş promosyonlarına ilişkin bankalar ile anlaşma sağlanması durumunda belediyeler, üniversiteler, sendikalar, müdürlükler, bakanlıklar ve çeşitli kurumlarda kamuoyuna bilgi veriyorlar.

45.000 TL Promosyon Ödemesi

Gazi Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre, çalışanların maaş promosyonu için Türkiye Halk Bankası ile 45.000 TL için anlaşma sağlandı. Söz konusu anlaşmaya dair Gazi Üniversitesi'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ''Kurumumuzdan maaş alan her seviyede personel için promosyon miktarı 45.000 TL'dir. Bu miktarın 44.500 TL'si 15 Ocak 2023 tarihinde maaşını alan bütün personelin hesabına, sözleşmenin imzalanmasına müteakiben 10 gün içinde yatacaktır. Kalan 500 TL ise, personelin kredi kartlarına peşin parafpara olarak yüklenecektir. Maaş hesaplarından; hesap işletim ücreti, ATM kartı, kredi kartı ücreti alınmayacaktır. Bütün muafiyetler sadece maaş hesaplarındandır. Bankadaki diğer hesaplarınızı kapsamaz. İnternler ve yabancı uyruklu (uzmanlık için hastanemizde bulunan) personelimize yönelik görüşmeler devam etmektedir. Tüm personelimize hayırlı olsun.'' denildi.

Promosyon Anlaşmaları Gelmeye Devam Ediyor

Maaş promosyonları ile ilgili çeşitli kurumlardan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Önümüzdeki süreçte, bankalar ile mutabakat sağlanması durumunda farklı kurumlardan promosyon ödemesine dair duyurular yapılabilir.