Kısmetse Olur Aşkın Gücü gündemden düşmek nedir bilmez iken gün gün Kısmetse Olur yarışmacıları hakkında türlü türlü iddialar ortaya atılıyor. Şimdi de Rapçi Çakal'ın Kısmetse Olur yarışmacısı olacağı ve başvuru yapacağı iddia edildi. Peki Kısmetse Olur yarışmacıları her hafta elenen ve yeni gelen isimlerden oluşmaktayken, adeta ünlü olma savaşının yaşandığı Kısmetse Olur'a rapçi Çakal dahil olacak mı?

Kısmetse Olur yarışmacısı Aybüke'nin kolunda dövmesi olan ve açıklandığı günden beri Aybüke için gel dedirten Rapçi Çakal, yeni şarkısının tutması durumunda bir söz verdi. 

Kısmetse Olur Kanal D'de yayınlanan ve evlenmek için değil de ünlü olmak için gelen yarışmacılardan oluşan evlendirme programı formatının aynısı ile şu sıralar Youtube platformunda yayınlanıyor. Ve Öyle ki hiç de küçümsenmeyecek bir hayran kitlesine sahip. 

Kısmetse Olur Aybüke'si ise evlenmek için geldiğini açıklayan genç kız yarışmacı. Kısmetse Olur'da ilk Çakal'ın dövmesini koluna yaptırmasıyla tanınmış ve sonrasında da gözyaşlarına boğulmuştu.

O günden beri herkes Kısmetse Olur Aybüke Çakal aşkının olma ihtimalini konuşuyor. Genç yetenek Emirhan Çakal'a olan aşkını canlı yayınlarda haykıran hatta kendisinin dövmesini boynuna kazıtan Kısmetse Olur Aybüke, genç rapçi'den red cevabı almıştı. 

Kısmetse Olur öncesi TikTok videoları ile aşkını itiraf eden AYbüke gitmiş yerine, dövmesiz bambaşka bir gelin adayı çıkmıştı 

Mehmet Ali Erbil'in Taciz Davasında 7 Yıl Hapis İstemi Mehmet Ali Erbil'in Taciz Davasında 7 Yıl Hapis İstemi

Kısmetse Olur'a gelecek 

Rapçi Çakal son olarak ortalığı karıştıracak bir iddia ortaya attı. Çakal geçtiğimiz gün yaptığı açıklama sonrasında Kısmetse Olur'a katılabileceğini belirtti. 

Şartlarını açıkladı

Kısmetse Olur'a katılmak için imza kampanyası düzenleyen Rapçi Çakal, bu şart olunca bir yenisi ile hayranlarının karşısına çıktı. 

'Yeni çıkardığı şarkıyı beğenme sayısının milyonlara ulaştığı takdirde Kısmetse Olur'a başvuracağını açıklayan Rapçi Çakal'ın istekli hali de adeta gözünden okunuyor. 

Aybüke ve Tolga kaosu yaşanacak

Rapçi Çakal'ın Kısmetse Olur'a katılma gibi bir durumunda şu sıralar görüşme aşamasında olan Tolga ile Aybüke arasında ayrılık yaşanacağı iddia edilirken, Rapçi Çakal ile Aybüke arasındaki yakınlaşmanın da kaosa yol açacağı biliniyor.