Ramazan Pidesi Fiyatları 2023 il il zamlı haliyle güncellendi. Ramazan pidesi fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm iller için değişkenli gösteriyor. 11 ayın sultanı Ramazan ayı gelmek üzere. Vatandaş maddi imkansızlıkların bu kadar çok olduğu günümüzde oruç ayını geçirmek için bir yandan mutfağını doldurmak adına indirimli marketleri araştırırken, diğer yandan da ramazan sofralarının vazgeçilmezi ramzan pidesi fiyatlarını merak ediyor. Her sene değişken fiyatı ile karşımıza çıkan ramazan pidesi fiyatı bu sene de il il fiyatları açıklandı. Peki Ramazan Pidesi 2023 fiyatları ne kadar? 

23 Mart Perşembe günü mübarek Ramazan ayı başlıyor. Her müslüman ramazan hazırlığı yaparken, ramazan pidesi fiyatları da bu sene özellikle de kalabalık aileleri yoracağa benziyor. 

Ramazan ayına sayılı günler kaldı. 30 gün boyunca tutulacak olan Ramazan orucu ilk 23 Mart akşamı başlayacak. Sahur ve iftar sofralarının vazgeçilmezi Ramazan pidesi fiyatları İstanbul, Ankara, İzmir illerinde olduğu gibi tüm ilerde merakla araştırılıyor. 

İl İl Ramazan Pidesi fiyatları

370 gram susamlı pidenin İstanbul’da fiyatının 12.5 lira, 300 gramlık pidenin ise 10 lira olacağı konuşuluyor. Ankara’da geçtiğimiz yıl 250 gramı 5 liradan satılan Ramazan pidesi bu yıl 300 gramı 10 TL olarak satışa sunulacak. İzmir'de de Ramazan pidesinin fiyatı belli oldu. İzmir'de geçen yıl 350 gramı 6 liradan satılan Ramazan pidesi, bu yıl 23 Mart Perşembe gününden itibaren 320 gramı 10 liradan satılacak. 

Öyle Zam Geliyor ki Bu Sefer Eli Mahkum Bırakacaksınız! Öyle Zam Geliyor ki Bu Sefer Eli Mahkum Bırakacaksınız!