Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski'nin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki açıklamaları akıllarda soru işaretlerine neden oldu.

Pegasus 12 Euroya Uçak Kampanyası! Sömestrda Herkes Yurt Dışına Çıkabilecek Pegasus 12 Euroya Uçak Kampanyası! Sömestrda Herkes Yurt Dışına Çıkabilecek

Vladimir Zelenski yaptığı açıklamalarla, Vladimir Putin'in ölmüş olabileceğini ancak bu bilginin medyaya yansıtılmadığını vurguladı.

103

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski, Ortodoks ayinlerine katılmayan Vladimir Putin hakkında yaptığı açıklamaların ardından birçok kişi "Putin öldü mü?" sorularının cevaplarını aramaya başladı.

Kanserle Mücadele Ediyordu

101-1

Uzun bir süredir parkinson ve kanser hastalığıyla mücadele eden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, hastalığının gidişatı ile dünya gündeminde yer almaya devam ediyor.

Ağır hastalıklarla mücadele eden Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ölmüş olabileceğine dair görüşler dünya gündemini bir hayli meşgul etmekte.

İsveç'in Davos kentinde gerçekleştirilen Dünya Ekonomik Forumu'nda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında konuşan Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski'nin konuşmaları gündem oldu.

Birçok insan tarafından açıklamalarında ima olduğu düşünülen Vladimir Zelenski konuşmalarında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ölmüş olabileceğine dair iddialarda bulundu.

100-1

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski'nin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkında sorulan sorulara cevap verirken, "Kiminle ne hakkında konuşacağımı tam olarak bilemiyorum. Bazen yeşil ekran kullanan Rusya Devlet Başkanı'nın aslında doğru kişi olduğundan da emin değilim. Hayatta olduğunu, kararları onun verdiğini ya da verdirdiğini tam olarak anlayamıyorum." dedi.

Kremlin'den Açıklama Geldi

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski'nin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin hakkındaki açıklamalarının ardından Kremlin'den de açıklama geldi.

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, "Belli ki Rusya ve Putin, Ukrayna ve Zelenski için büyük sorun oluşturuyor. Ayrıca şu da çok açık ki Zelenski psikolojik olarak ne Rusya'nın ne de Putin'in var olmasını isterdi." Dedi.

Rusya’da yayın yasağı olan medya kuruluşlarından biri geçtiğimiz aylarda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in ünlü bir onkoloji doktoru tarafından sürekli olarak ziyaret edildiği haberini yapmıştı. Ayrıca Putin’in parkinson hastalığı ile de mücadele ettiği öne sürüldü. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in geyik kanında banyo yaptığı da gündemi bir hayli meşgul eden haberler arasında.