Emeklilere sağlanan desteklerin ardı arkası resmen kesilmiyor. Emeklilere bir müjde de PTT’den geldi. Yeni yılın gelmesiyle beraber emekli maaşlarına gelen zamların ardından promosyon ödemeleri araştırılmaya başlandı. Promosyon müjdesi veren bir diğer kurum da PTT oldu. Bankalar arasındaki promosyon yarışı rekabetine katılan PTT’ye siz de maaşınızı taşıyarak promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz.

PTT resmen kesenin ağzını açtı. Elini çabuk tutan kişilere gittiği anda 3600 TL ödeme yapacağını duyurdu. Yeni yılın gelişiyle beraber araştırılan promosyon ödemelerine dahil olan PTT ve Aktif Bank arasında yapılan anlaşma gereği bir kampanya hazırlandı. Hazırlanan kampanya ile emeklilere promosyon ödemesi verileceği duyuruldu. Başvuru yapıldığı takdirde anında verilen promosyon ödemeleri 3600 TL olmaktadır. İşte, detaylar…

PTT Tarafından 3600 TL Para Veriliyor

PTT tarafından emeklilere para verilmeye devam ediliyor. Yeni yılın gelişiyle beraber emekli maaşlarına zam gelmiş ve bankalar tarafından da promosyon kampanyaları açıklanmaya başlandı. PTT tarafından yeni bir haber geldi. Oldukça rekabet içerisinde olan bankaların promosyon ödemeleri her geçen gün değişirken yarışa PTT’de dahil oldu. PTT tarafından Aktif Bank aracılığıyla 3600 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

Türkiye’nin her yerinde şubesi bulunan PTT’nin yeni hamlesi emeklileri heyecanlandırdı. 3 yıl boyunca emekli maaşını PTT’den alma sözü veren vatandaşlara başvuru yaptıkları anda promosyon ödemesi yapacağı duyuruldu. PTT ile Aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonucu ödenen promosyon ödemeleri herkesin dikkatini çekmeyi başardı. PTT tarafından verilen promosyon bedeli 3600 TL olup başvuru yapıldıktan sonra 3600 TL ödeme yapılacaktır.

EYT'lilere Büyük Para İadesi! Hemen Alın EYT'lilere Büyük Para İadesi! Hemen Alın

Aktif Bank tarafından verilen promosyon ödemesinden faydalanmak için PTT’ye gidebilir ya da size en yakın Aktif Bank şubesine giderek başvurularını yapabilirler. Başvuru yaparken emekli maaşını 3 yıl Aktif Bank’tan alma sözü verilmesi şarttır.