Ekonomik şartların zorlaştığı şu günlerde nakit ihtiyacı artan vatandaş kendisine finansman olarak en uygun krediye yöneliyor. PTT bu kapsamda gerek ödeme seçeneklerinin esnekliği gerekse de erteleme gibi tercihlerle çekilebilecek 50 Bin TL'ye kadar düşük faizli kredi imkânı sunuyor. Özellikle de koronavirüs salgını sonrasında yaşam şartları zorlaşmış iken borcu olana borcunu kapattıracak, istediklerini aldıracak dev bir kampanya geliyor. PTT 50.000 TL'ye kadar kredi imkanları sunarken ihtiyacı olan vatandaşın da ihtiyacını karşılamak adına destek veriyor. İşte Aktif Bank 50 bin TL kredi detayları...

Nakit ihtiyacını karşılamak adına harekete vatandaş banka banka dolanıp, kendi ihtiyacına uygun olan, en düşük faiz ve öteleme gibi fırsatları arıyor. Bu kapsamda PTT tarafından düzenlenen kredi kampanyasında 50.000 TL'ye kadar kredi imkânı sunuluyor. İşte düşük faiz imkânı ile Aktif Bank kredi detayları.

PTT kendi müşterilerine özel hazırladığı kampanya kapsamında düşük faiz imkânı ile 50.000 TL kredi vereceğini açıkladı. Aktif bank müşterilerine özel güncel kampanyalarını sunuyor. Emekli ve çalışanlara özel olarak sunulan ve acil nakit ihtiyacı olanlara kefilsiz, şartsız 50 bin TL’ye kadar kredi veren Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) Aktif Bank iş birliği ile sağlıyor. 

Promosyon yarışında özel bankalardan sonra devlet bankaları da devreye girmiş bulunmakta. Geçtiğimiz Ekim ayında başlatılan PTT ve Aktif Bank iş birliği ile verecek olan 50.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyacı kredisi tekrardan başladı. Vatandaş PTT 50.000 TL kredi detaylarını araştırıyor. 

Emekli ve Çalışanlar faydalanabilecek

Emekli maaşı yetmeyen nakit ihtiyacı olan emekli ve aldığı maaşla evinin geçimini sağlayamayan çalışana özel verilen PTT kredisi koşulsuz ve kefilsiz olarak dağıtacak iken, açıklanan bilgilerde birkaç çekme başvuru şartı mevcut.

36 ay ve ertelemeli

50.000 TL'ye kadar krediye onay veren PTT Aktif Bank, konu ile alakalı detaylarında 36 aya kadar vade imkânı ve 3 ay öteleme fırsatını açıkladı. Kefilin de gerekmediği krediyi kullanmak için ço basit şartlar mevcut.

Faiz Maliyeti Tablosu sunuldu

Kredi Tutarı,

Vade (Ay),

          Faiz Oranı,

          Taksit Tutarı

,            Kredi Tahsis Ücreti*

10.000 TL         

 36 

Doğalgaz Ödemesi Yapmadan Önce Bu Habere Bakın! 2.500 TL Alacaksınız Doğalgaz Ödemesi Yapmadan Önce Bu Habere Bakın! 2.500 TL Alacaksınız

           %4,09             

           613,10 TL​       

                 55 TL

Şubeye gitmeden halledilecek

PTT 50.000 TL kredi başvurusu için şubeye gitmeden internet ortamı üzerinden kredi çekilmesine izin verildi. İnternet ortamı ya da SMS aracılığı ile 50.000 TL kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz 

İşte Kolay başvuru

  • Cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümünü açın.
  • PTT yazıp boşluk bırakın ve T.C. kimlik numaranızı yazın.
  • 3050 numarasına mesajınızı yollayım.
  • Başvurunuz onaylandığı takdirde sizin için belirlenen kredi tutarı hesabınıza yatırılacaktır.

Kredi ile alakalı Aktif Bank yatığı resmî açıklama şu şekilde

Kredi Almanın N Kolay Yolu! Üstelik 3 Ay Erteleme Fırsatıyla!

N Kolay'da 70.000 TL'ye kadar kredinizi 5 dakikada alırsınız! Üstelik size özel faizlerle kullandığınız krediniz şubeye gitmeden, hafta sonu olsa bile anında hesabınıza geçer.