PTT ihtiyaç kredisi kapsamında Aktif Bank ile ortak çalışmalarını zaman zaman kampanya kapsamında sunuyor. PTT tarafından yapılan açıklama da Aktif Bank iş birliği ile 100 bin tl'ye kadar ihtiyaç kredisi verecekleri belirtildi. PTT ihtiyaç kredisi kapsamında oturduğunuz yerden başvurunuzun hemen kabul edileceği açıklamayı yaptı.

Emekli 6,175 TL, Memur 12,778 TL! İşte Zamlı Maaş Açıklaması Emekli 6,175 TL, Memur 12,778 TL! İşte Zamlı Maaş Açıklaması

Tek şart nakit ihtiyacınızın olması. PTT emekli kredisi olarak da geçen kampanya da ilk etap kabul edilecek olan kesim emekliler olacağı açıklandı.

PTT ihtiyaç kredisi çekmek isteyen birey, sadece telefonları ile PTT'ye ulaşarak 100 bin TL'ye kadar krediye 24 ay vadeli ulaşabilir. Size en yakın PTT binasına giderek sadece nüfus cüzdanınız ile Aktif Bank üzerinden nakdi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emekli maaşını taşıma şartı

Emeklilerin nakit ihtiyacının olması durumunda emekli maaşını PTT'ye taşıması ile sadece kimlikle ihtiyaç kredisine başvurabilirler. İster 3 ay ertelemeli ister 24 ay vadeli emekli kredisinden faydalanabilirsiniz.