Yardım Programı İçin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfına Başvurulacak! Yardım Programı İçin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfına Başvurulacak!

PTT tarafından nakit sıkıntısı olan kişilere para verilmeye devam ediliyor. Özellikle TC kimlik numarasının son hanesi 0,2,4,6,8 olanlara 10.000 TL nakit ödeme yapılıyor. PTT ve Aktif Bank işbirliği içerisinde yapılan kampanya kapsamında detaylar belli oldu. Vatandaşlara verilen anında kredi sayesinde siz de uygun faiz oranlarıyla 10.000 TL para alabilirsiniz.

PTT 10.000 TL Para Veriyor

PTT tarafından nakit ihtiyacı olan vatandaşlara anında kredi verileceği duyuruldu. Verilecek kredi için elbette bazı şartlar koyulmaktadır. PTT ile Aktif Bank iş birliği içerisinde verilen bu krediden faydalanmak için bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Sunulan şartlar arasında özellikle kredi puanı etkili olmaktadır. Kredi puanı düşük olan vatandaşlara kredi verilmemektedir. Kredi notu 1100 puanın altında olanların da kredi almasına imkan tanıyan banka olarak karşımıza çıkan Aktifbank kredisine siz de başvuru yapabilirsiniz.

Siz de Aktifbank web sitesine giriş yaptığınızda TC kimlik numaranızı kullanarak başvuru yapıp 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Hem uygun hem de düşük faizlerle sunulan bu kredinin faiz oranı yüzde 4,09 oranında olurken 36 ay taksit yaptığınızda aylık ödemeniz 613 TL olmaktadır. 10.000 TL için bankanın sizden alacağı kredi tahsis ücreti ise 55 TL olmaktadır. Aylık ödeme 613 TL olacağından dolayı bu tutar günlük bazda hesaplandığında 20,40 TL etmektedir.

Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca bankaya kayıtlı telefon numaranız üzerinden SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj kısmına girerek KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazıp 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde siz de parayı hemen hesabınıza geçirebilirsiniz.