PTT yardım ödemeleri konusunda öncülük yaparken, 34.000 TL nakit ödemeler an itibari ile başladı. T.C. Kimlik Numarası Sonu çift sayı olanlar hemen başvursun. Özellikle de dar gelirli vatandaşa sunulan destekler konusunda devlet desteklerini sürdürürken, yeni maddi destek ile tek başvuruya 34.000 TL alabileceksiniz. İşte detaylar...

PTT ve Aktif Bank iş birliği ile nakit destek ödemeleri için başvurular başlamış bulunmaktadır. Özellikle de dar gelirliye özel olarak başlatılan yardımlar kapsamında başvurular devam ederken, nakit ihtiyacınıza da PTT tarafından anında çözümler üretiliyor. 

Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor

Banka kredi puanı düşük olsa da fark etmiyor

Geçmişte banka ile arasında sorun yaşayan vatandaşın da faydalanabileceği PTT 34.000 TL kredi başvuru şartları merak ediliyor. özellikle de emeklileri kapsayan PTT 34.000 Kredi paketinden banka kredi puanı düşük olanlar da belirli çerçevelerde faydalanabiliyor.

T.C. Kimlik numarasına göre başvuru tarihlerinin belirlendiği PTT Aktif Bank kredi detaylarında 34,000 TL ye kadar kredinizi 36 ay vadeli ödeyebileceksiniz. 

Cep telefonu üzerinden de başvuru yapılıyor

Sadece SMS yolu ile de PTT kredisinden faydalanabiliyorsunuz.  cep telefonlarınız üzerinden SMS atarak da başvurunuzu yapabileceğiniz açıklanırken, onay mesajı da anında geliyor. 

Kredi politikalarına uygun olmanız durumunda anında ödemenizi alacaksınız. 

Başvuru nasıl yapılıyor

PTT Aktif Bank işbirliği ile düzenlenen kampanya detaylarını inceledikten sonra oturduğunuz yerden başvurunuzu yapabilirsiniz. . “PTT” yazıp, boşluk bırakarak “T.C kimlik numaranızı” eklemeniz sonrasında ve bu mesajı 3050’ye göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Anında tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecek.