PTT kefilsiz kredi kampanyasıyla her kesimden vatandaşın nakit ihtiyacını çözmek için harekete geçti. Faizlerin ve enflasyonun arttığı bugünlerde nakit bulmakta zorlanan vatandaşlar için kredi dönemi başladı. 

Üstelik PTT yeni kredisini kefilsiz özellikli başlattı. Faiz oranının müşteriye göre değişiklik göstereceği kredi kampanyasında detaylar da belli oldu. 

kefilsizkredi2

PTT Kefilsiz 30 Bin TL Tüketici Kredisi 

PTT kefilsiz bir şekilde nakit ihtiyacı olan ve şartlara uyan herkese 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullandıracağını duyurdu. 36 ay vadeye kadar %4.09 faiz oranı uygulayarak Aktif Bank aracılığıyla kullandırılan kredide, farklı vade seçenekleri de sunuldu. 

kefilsizkredi1

Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi! Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi!

PTT Kefilsiz 30 Bin TL Kredi Şartları Neler?

  • PTT kefilsiz krediye başvuru yapabilmek için en yakın PTT şubesine giderek istenilen belgelerin elden teslim edilmesi gerekmektedir. 
  • İstenilen belgeler arasında diğer bankalarda da olduğu gibi TC kimlik kartı, gelir belgesi, ikametgah belgesi gibi belgeler yer almaktadır. 
  • Kredide sunulan en düşük faiz oranı %4.09'dur. Bu faiz oranı ise kredi skoru en güçlü olan kişilere uygulanarak artış gösterir. 
  • Kredide 3 farklı vade seçeneği vardır: 12 ay, 24 ay ve 36 ay. 
  • PTT kefilsiz kredide minimum bin 250 TL ve maksimum 30 bin TL finansman kullandırılmaktadır. Ayrıca Aktif Bank, kredi tahsis ücreti almaktadır. 

kefilsizkredi

PTT Kefilsiz Kredi Örnek Aylık Taksit Tablosu 

12, 24 ve 36 aylık vade sçeenekleri bulunan kefilsiz kredi kampanyasında örnek aylık taksit tutarları şöyledir: