PTT yeniliklerine ara vermeden devam ediyor. Son dönemlerde Aktif Bank ile işbirliği yapan PTT adeta bir banka şubesi gibi çalışıyor. Devletin en önemli kurumlarından biri olan PTT'den yeni bir düşük faizli kredi açıklaması geldi. Acil nakit paraya ihtiyacı olanlar hemen PTT şubelerine giderek T.C kimlik kartı ile başvuru yapabiliyor. PTT yeni kredi kampanyası T.C kimlik NO 0,2,4,6,8 olan herkes için başladı. T.C kimlik NO sonuna göre yapılan başvuruları şubelerden anında gerçekleştirmek mümkün. PTT 24.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili merak edilenler haberimizde…

PTT'den ihtiyaç kredisi müjdesi. En uygun faiz oranları ile kredi fırsatı sunmaya devam eden PTT Aktif Bank ile yaptığı işbirliği doğrultusunda başvuru yapan müşterilerine düşük faizli kredi fırsatı sunuyor. PTT'nin Kredi kampanyasında üst limit 24.000 TL olarak belirlendi. Yani acil toplu paraya ihtiyacı olan vatandaşlar başvuru yaparak PTT'den en uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi alma hakkına sahip oluyor. PTT kredi kampanyası kapsamında başvuru işlemleri gişelerden yapılabiliyor. aynı zamanda aktif Bank'ın resmi internet sitesi üzerinden online kredi başvurusu yapmak da mümkün.

ptt-dusuk-faizli-ihtiyac-kredisi-veriyor-basvuru-yapan-aninda-24000-tl-alacak-2

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI

Acil nakite ihtiyacı bulunup ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için PTT'den önemli duyuru yapıldı. PTT düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kredi notu düşük olsa bile PTT'den 24.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanmak mümkün. PTT düşük faize ihtiyaç kredisi kampanyası ile her müşterinin derdine derman oluyor. Üstelik bankalara oranla PTT'de kredi faiz oranları çok daha uygun oluyor.

Emekli İkramiyesi için 2 Formül 2,750 TL ve 1,430 TL İhtimallerinden Biri Olacak Emekli İkramiyesi için 2 Formül 2,750 TL ve 1,430 TL İhtimallerinden Biri Olacak

PTT kredi başvuru işlemleri T.C kimlik NO üzerinden gerçekleşiyor. TC kimlik kartı ile birlikte PTT şubelerine gidenler hızlıca kredi başvurusu yapabilirken Talep ettiği Kredi tutarını gişelerden alma imkanı da bulunuyor. PTT tamamen kendi politikaları doğrultusunda düşük faizli kredi fırsatı sunuyor. Bu da diğer bankalarda olduğu gibi yaş şartı, kredi puanı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma şartı gibi şartlarla sağlanıyor.

ptt-dusuk-faizli-ihtiyac-kredisi-veriyor-basvuru-yapan-aninda-24000-tl-alacak-1

PTT'YE SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

PTT kredi başvuru işlemlerini banka şubelerinden yapabileceğiniz gibi SMS ile de yapmanız mümkün. Bir süredir Aktif Bank ile işbirliği yapan PTT, SMS ile kredi başvuru numaralarına duyurdu. PTT'den ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “PTT” yazın, boşluk bırakın “T.C kimlik numaranızı” yazın ve bu mesajı 30-50’ye SMS gönderin.

Dakikalar içinde PTT düşük faizli ihtiyaç kredisi onayı cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir. PTT'den hızlıca kullanacağınız İhtiyaç kredisinde vade sayısı 36 ay olarak belirlenmiştir. Dilerseniz PTT şubelerine giderek konu ile ilgili detaylı bilgi alma şansını yakalayabilirsiniz.