Emekli promosyonları ile ilgili bankalardan peş peşe duyurular gelirken, çalışanlar da kurumlar ile bankalar ile yapılacak görüşmeleri yakından takip ediyorlar. Söz konusu görüşmeler neticesinde mutabakata varılması halinde, bakanlıklar, belediyeler, sendikalar, üniversiteler, müdürlükler ve çeşitli kurumlar kamuoyuna bilgi veriyorlar.

Promosyon Hesaplara Yattı

Sinop Sağlık Sen tarafından yapılan yapılan açıklamaya göre, promosyon ödemeleri hesaplara yattı. Promosyon ödemesi ile ilgili sendikanın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ''Promosyon anlaşması gereği Ziraat Bankası hesaplarına promosyon tutarları aktarılmıştır. Tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun. Surecin başından sonuna takipçisi olduk ve gerek ihale döneminde gerekse sonrasında üzerimize düşeni yapmaya gayret ettik. Bu süreçte sağlık çalışanlarımızın sabri ve surece desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.'' ifadeleri yer aldı.

O Bankayı Tavsiye Edene 5.000 TL Koşulsuz Verilecek! Başvurular Başladı O Bankayı Tavsiye Edene 5.000 TL Koşulsuz Verilecek! Başvurular Başladı

Promosyon Müjdesi Açıklandı

Maaş promosyonlarında dair duyurular gelirken, çalışanlar da gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu kapsamda, önümüzdeki süreçte bankaları ile varılacak mutabakatlar neticesinde kurumların yeni promosyon anlaşmalarına ilişkin bilgi vermesi bekleniyor.