İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak

Emekli promosyonu kampanyaları yeni yılda da devam ederken, çalışanlar kurumlar ile bankalar arasında yapılacak görüşmelerden çıkacak neticeleri yakından takip ediyorlar. Bu kapsamda, çalışanlara verilecek promosyonlar ile ilgili bankalarla anlaşma sağlandıkça bakanlıklardan, belediyelerden, üniversitelerden, sendikalardan, müdürlüklerden ve çeşitli kurumlardan bilgilendirme mesajları geliyor.

30 Bin TL Promosyon Verilecek

Çalışanların maaşa promosyonlarına dair farklı illerden ve kurumlardan duyurular geliyor. Bu kapsamda, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü promosyon ödemesine ilişkin açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada, Yapı Kredi Bankası ile 30.000 TL promosyon için anlaşma sağlandığı belirtildi. Konuya ilişkin sosyal medya paylaşımında ”Kamu ve özel bankalar ile yapılan görüşmeler neticesinde en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası mevcut promosyon sözleşmelerinin ilimizdeki sendika temsilcileri ile birlikte mahsuplaşma olmadan 30 bin TL karşılığında Yapı Kredi Bankası ile sözleşme imzalanması ortak kararı alınmıştır. Sözleşme önümüzdeki hafta içinde imzalanacak olup, promosyon ödemeleri Ocak ayı içerisinde hesaplara aktarılacaktır. Tüm personelimize hayırlı olsun.” denildi.

Promosyon Anlaşmaları Takip Ediliyor

Çalışanların maaş promosyonları için bankalar ile görüşmeler devam ederken, yapılacak açıklamalar pek çok kişi tarafından yakından takip ediliyor. Promosyon anlaşmasına sağlandıkça, ilerleyen süreçte farklı kurumlardan duyurular gelebilir.