Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, çalışanlar da kurumlardan gelecek promosyon anlaşması açıklamalarını yakından takip ediyorlar. Bu kapsamda, çalışanların maaş promosyonu ödemesi içi bankaları ile mutabakata varılması durumunda, bakanlıklar, belediyeler, sendikalar, müdürlükler, üniversiteler ve çeşitli kurumlar kamuoyuna bilgi veriyorlar.

29.000 TL Promosyon Verilecek

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama ile, sağlık personellerine verilecek promosyon belli oldu. Söz konusu açıklamaya göre, promosyon ödemesi için Halk Bankası ile anlaşmaya varıldı. Bu kapsamda, 25.200 TL nakit ve 3.800 TL para puan olmak üzere toplam 29.000 TL promosyon verilecek. Konuya ilişkin sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada ''İlimiz 1. basamak sağlık tesislerinde çalışan mesai arkadaşlarımıza ilişkin Yapı Kredi Bankası ile imzalanmış olan 5 yıllık maaş promosyon anlaşması, her bir personelce imzalanan muvafakatnameler uyarınca fesih edilmiştir. Sağlık Bakanlığımızın kamu bankaları ile yaptığı sözleşme doğrultusunda Halk Bankası ile 1. Basamak sağlık tesislerinde çalışan personelimiz için 25.200 TL. nakit, 3.800 TL. para puan olmak üzere toplamda 29. 000 TL. ödeme yapılması suretiyle 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Feshedilen sözleşme sebebiyle ilgili bankaya iadesi gerekli miktar verilen muvafakatnameler kapsamında personele ödenecek promosyon miktarından mahsup edilecektir. Yeni promosyon miktarları Ocak ayı içerisinde hesaplara yatacaktır.'' ifadeleri yer aldı.

Promosyon Haberleri Gelmeye Devam Ediyor

Çalışanların maaş promosyonları ile ilgili farklı kurumlardan açıklamalar gelmeye devam ediyor. İlerleyen süreçte, farklı kurumlardan yeni promosyon duyuruları yapılabilir.