Emekli promosyonu için bankaların kampanyaları sürerken, çalışanlar da kurumlardan gelecek açıklamaları yakından takip ediyor. Çalışanlara verilecek promosyon için bankalar ile farklı kurumlar arasında görüşmeler sürüyor. Söz konusu görüşmeler sonucunda mutabakata varılması durumunda belediyeler, üniversiteler, sendikalar, müdürlükler, bakanlıklar ve çeşitli kurumlar açıklama yapıyorlar.

Promosyon 27.000 TL Ödenecek

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bulunan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarının işçilerine verilecek promosyon netlik kazandı. Toplu iş sözleşmesine göre, işçilere 27.000 TL promosyon ödemesi sağlanacak.

EYT’lilere Kötü Haber! Promosyon İle ilgili Yeni Gelişme EYT’lilere Kötü Haber! Promosyon İle ilgili Yeni Gelişme

Promosyon Duyuruları Yakından Takip Ediliyor

Emekliler maaşlarını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt vermeleri durumunda, bankadan bankaya değişen tutarda promosyon ödemesi almaya hak kazanıyorlar. Emekli promosyonları ile ilgili bankalardan duyurular gelmeye gelmeye devam ederken, çalışanların gözü kulağı kurumlardan gelecek açıklamalara çevrildi. Önümüzdeki süreçte, bankalar ile kurumlar arasında anlaşma sağlanması durumunda, yeni promosyon anlaşmaları hakkında kamuoyuna bilgi verilmesi bekleniyor.