Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişilere promosyon verilirken, çalışanların gözü kulağı kurumlardan gelecek açıklamalara çevrildi. Bu kapsamda, kurumlar ile bankalar arasında yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanırsa belediyeler, bakanlıklar, üniversiteler, sendikalar, müdürlükler ve çeşitli kurumlar kamuoyuna bilgi veriyorlar.

Promosyon Anlaşması Açıklandı!

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, personellerin maaş promosyonları ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Vakıfbank ile protokol imzalandığını belirten Feyat Asya ''Belediyemiz bünyesinde görev yapan çalışma arkadaşlarımızın 3 yıllık promosyon protokolünü Vakıfbank Muş Şubesi ile imzaladık. Tüm personellerimize hayırlı olmasını diliyorum.'' ifadelerine yer verdi.

PTT Ev Hanımlarına Maaş Müjdesi Verdi! Tek Çocuğunuzun Olması Yeterli PTT Ev Hanımlarına Maaş Müjdesi Verdi! Tek Çocuğunuzun Olması Yeterli

Promosyon Açıklamaları Geliyor

Bankaların emekli promosyonları devam ederken, çalışanlar da kurumlardan gelecek promosyon açıklamalarını yakından takip ediyorlar. Önümüzdeki süreçte, bankalar ile varılacak mutabakatlar neticesinde, yeni promosyon anlaşmaları hakkında açıklama yapılması bekleniyor.