Emekli promosyonları ile ilgili bankaların kampanyaları sürerken, çalışanların gözü kulağı kurumlardan gelecek açıklamalara çevrildi. Bu kapsamda, promosyon ödemesi için bankalar ile mutabakat sağlandıkça belediyeler, üniversiteler, bakanlıklar, sendikalar, müdürlükler ve çeşitli kurumlar açıklama yapıyorlar.

11.000 TL Promosyon Verilecek

Kızılkaya Belediyesi tarafından yapılan açıklama ile birlikte, personellere verilecek promosyon belli oldu. Söz konusu açıklamada, 11.000 TL promosyon ödemesi için İş Bankası ile anlaşmaya varıldığı belirtildi. Kızılkaya Belediyesi'nin sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan paylaşımda ''Belediye Personelimizin “Maaş Promosyon İhalesi” Yaptığımız Titiz Çalışmalar Sonucunda, Kişi Başı 11.000 TL ile En Yüksek Teklifi Veren, İş Bankası Bucak Şubesinde Kalmıştır. Tüm Personelimize ve İş Bankasına Hayırlı olmasını Dilerim.'' denildi.

5 L Ayçiçek yağı en dibe indi! Böyle fiyat ne görüldü, ne duyuldu! Kaçıranlar çok üzülür 5 L Ayçiçek yağı en dibe indi! Böyle fiyat ne görüldü, ne duyuldu! Kaçıranlar çok üzülür

Promosyon Anlaşmaları Geliyor

Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, çeşitli kurumlardan promosyon duyuruları geliyor. Bankalar ile varılacak mutabakatlar neticesinde, önümüzdeki süreçte yeni açıklamalar yapılabilir.