İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak İster Şubeye Git, İster SMS'le Başvur! PTT Kefilsiz Şartsız 50 Bin TL'yi Hesaplarınıza Yatıracak

Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, çalışanlara ne kadar promosyon verileceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda, bankalar ile kurumlar arasında maaş promosyonu için mutabakat sağlanması halinde bakanlıklar, belediyeler, üniversiteler, sendikalar, müdürlükler ve çeşitli kurumlar kamuoyuna bilgi veriyorlar.

Promosyon Anlaşması Sağlandı

Ülke genelindeki çeşitli belediyelerden promosyon duyuruları peş peşe geliyor. Tunçbilek Belediye Başkanı Mustafa Düzgün de promosyon anlaşması ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada, İş Bankası işe anlaşmaya varıldığı belirtildi ve ''Tunçbilek Belediyemiz ve Tavşanlı İş Bankası Şubesi arasında çalışanlarımız için Maaş Promosyon sözleşmesini imzaladık. Çalışanlarımıza, Belediyemize ve Bankamıza Hayırlı olsun inşallah.'' ifadeleri yer aldı.

Promosyon Açıklamaları Gelmeye Devam Ediyor

Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişilere bankalar promosyon ödemesi sağlarken, çalışanların gözü kulağı kurumlardan gelecek promosyon açıklamalarına çevrildi. Bankalar ile kurumlar arasında anlaşma sağlanması halinde, önümüzdeki süreçte yeni promosyon açıklamaları gelebilir.