Promosyon anlaşmalarında ibre sürekli olarak yukarıya çevrilmeye başladı. Ocak ayı itibari ile düşmeye başlayan MEM promosyonları şubat ayı itibari ile tekrardan yükselmeye başlamışken, yapılan anlaşma ile birlikte 27.000 TL'lik promosyon ödemesi yapılacak. 

Son 2 senedir emekli promosyonlarının gündemde olması ile birlikte çalışan promosyonları da merak edilmeye başlamış gerek kamu gerekse de özel sektör bankalar ile anlaşma yoluna koyuldu. Gün gün promosyon ödemesi açıklamaları gelmekte.

ING Bank'tan Ramazan Müjdesi! 300 TL Ödüyor ING Bank'tan Ramazan Müjdesi! 300 TL Ödüyor

Emekliler istedikleri bankadan emekli promosyonu alabilmekte iken bu durum bankalar arası rekabete yol açmıştı. EYT'lilerin de maaş almaya başlayacak olması ile birlikte emekli promosyonlarında özellikle de Mart ayında artış bekleniyor. 

Kamu çalışanları ya da özel sektör çalışanları çalıştıkları kurumun başlatılan ihalesini kazanan banka ile çalışmaya başlarken, özellikle de 2023 kurum promosyonları takip ediliyor.  Son kurum promosyonu anlaşmasında çalışana tam 27 Bin TL ödeme verilecek. 

 

DHMİ'den son dakika promosyon anlaşması haberi geldi. Ulaştırma Memur-Sen promosyon anlaşması ile alakalı açıklama yaptı

''DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin’in girişimleriyle 2023’ten geçerli olmak üzere üç yıl için personelin hesabına 27.000 TL tek seferde yatırılacak. 2022 yılı için ödenen 8500 TL ise iade edilmeyecek. Promosyonların hesaplara yatırılma tarihi ise önümüzdeki günlerde protokolün imzalanması sonrasında açıklanacak.

Ülkemizin içinden geçtiği bu zor süreçte; promosyonları güncelleyerek özellikle deprem bölgelerindeki personelin ihtiyaçlarını karşılamasına katkıda bulunan Genel Müdürümüz Sn. Hüseyin Keskin’e ve DHMİ Yöneticilerine DHMİ Personeli ve üyelerimiz adına teşekkür ederiz.'

2023 senesinde promosyon anlaşmalarının süregeleceği göz önünde bulundurulursa, bankalar arası rekabetin de gün gün artacağı tahmin ediliyor