12 yıllık ilişkisini bir ihanet yüzünden noktalayan Shakira, geçtiğimiz günlerde yayımladığı yeni şarkısıyla büyük göndermeler yapmıştı. Göndermeli şarkıya yanıt ise gecikmedi. Gerard Pique cephesinden vasat sayılacak kadar kötü bir yanıt geldi! 

shakira-1

Rolex'i Casio ile Değiştirdin 

Dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, 12 yıllık sevgilisi ve 2 çocuğunun babası Gerard Pique ile ihanet nedeniyle ilişkisini sonlandırmıştı. Kendisinden oldukça küçük bir çalışanıyla aldatılan ve Pique'yle ilgili hiçbir açıklama yapmayan Shakira, geçtiğimiz günlerde bir şarkı yayımlayarak sessizliğini bozmuştu. 

Şarkısında ise Pique'nin yeni sevgilisi Clara'ya göndermeler yapmıştı. Özellikle 'sen bir Rolex'i Casio ile değiştirdin' sözleri Pique'ye ağır gelmiş olacak ki yanıt gecikmedi. 

DJ Bizarrap ile yeni bir single çıkaran Shakira'nın şarkısındaki şu sözler, oldukça dikkat çekmişti: 

'Aşktan nefrete bir adım var'

Selin Ciğerci 2023'ten Nefret Edecek! Gökhan Çıra Aşk Sarhoşu Olmuş! Selin Ciğerci 2023'ten Nefret Edecek! Gökhan Çıra Aşk Sarhoşu Olmuş!

'Sıfır kin bebeğim, benim sözde yedeğimle ben senin için iyi gitmesini diliyorum'

'Benim gibi dişi kurt senin gibi tipler için değil'

'Sana büyük geldim ve o yüzden tam senin gibi biriylesin'

'Kapıda basınla, Vergi Dairesi'nde borçla bıraktın'

'Ben iki tane 22'lik kıza değerim' 

'Bir Twingo için bir Ferrari'yi değiştirdin' 

'Bir Casio için bir Rolex'i değiştirdin'

'Bir sürü spor salonuna gittin ama biraz da beynini çalıştır'

pique

Vasat Pique'den Vasat Yanıt!

Shakira'nın atarlı giderli şarkısına yanıt vermeyi geciktirmeyen Gerar Pique, vasat bir yanıt verdi. Geçtiğimiz akşam bir Twitch yayınına katılan Pique, kolundaki Casio'yu göstererek 'Casio muhteşem bir saat, bir kez alır ve bir ömür boyu kullanırsın' dedi.