Nakit ihtiyacı olan kişilere Yapı Kredi tarafından müjde verildi. Yapı Kredi Bankası tarafından 3 ay ertelemeli düşük faizli kredi vereceğini duyurdu. Uygun faiz oranıyla borcu olan kişilerin borçlarının ödemesi için uygun faizli kredi veriliyor. 3 ay ertelemeli kredi ile sizin de borçlarınız silinecektir. Yapı Kredi borç ertelemeli kredi ile 1082 TL taksitle 3 ay ertelemeli 33 ay vade ile 20 bin TL ihtiyaç kredisi hizmeti veriyor. Yapı Kredinin verdiği kredi başvurusu yapmak için mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden istenen belgeleri karşılamanız halinde sizde şubeye gitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin önemli bankaları arasında bulunan Yapı Kredi yeni yılın gelmesiyle müjdeyi verdi. Düşük faizli ihtiyaç kredisinden faydalanmak için siz de 3 ay ertelemeli kredi sunuyor. İhtiyaçlarınızı ertelemenize imkan tanımayan krediden faydalanmak için siz de Yapı Kredi tarafından sunulan krediden faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veriyor

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi imkanından faydalanmak için bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Düşük faizli kredi imkanından faydalanmak isteyen kişiler için özel fırsatlar sunulacak. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin kredi notu dikkate alınacak olmakla beraber 1850 ve üzerinde olan kişilerin kredi başvuruları onaylanacaktır. Düşük faizle sunulan ihtiyaç kredisinde üst limit 100 bin TL olarak belirlendi. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamada:

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi ile ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, ödemelerinizi erteleyin.

Başvuru ve Kullanımla İlgili Önemli Bilgiler

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından ihtiyaç kredisi kullanımı yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

Finansbank Asgari Ücretli, Emekli ve Memur İçin Çok Özel Bir Kredi Kampanyası Başlattı!   Finansbank Asgari Ücretli, Emekli ve Memur İçin Çok Özel Bir Kredi Kampanyası Başlattı!  

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.

Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.

Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi'ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.