Son zamanlarda popülerliğini arttıran The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+'a Özür Dilerim isimli yeni bir yerli komedi filmi ekleniyor.

Senaryosunu ünlü komedyen İbrahim Büyükak'ın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda yine kendisinin oturduğu Özür Dilerim filminin başrollerinde ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile oyuncu Gizem Karaca yer alacak. Filmin yapımını ise 25 Film üstlendi.

Çok yakında Disney+'ta yayınlanacak olan ‘Özür Dilerim’ filmi büyük bir merakla beklenirken izleyecileri heyecanlandıran bir gelişme yaşandı ve filmin setinden ilk kareler paylaşıldı. 

Özür Dilerim Filmi Oyuncu Kadrosu

Başrolü İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca’nın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Kerimcan Kamal, Metin Coşkun,  Fatma Toptaş,  Müfit Kayacan, Yonca Şahinbaş, Mert Turak, Yonca Şahinbaş, Gümeç Alpay Aslan ve Yeliz Kuvancı gibi ünlü isimler yer alıyor.

Aşk-ı Memnu'nun Katya'sı Bihter Filmi Hakkında Zehir Zemberek Konuştu Aşk-ı Memnu'nun Katya'sı Bihter Filmi Hakkında Zehir Zemberek Konuştu

Özür Dilerim Filminin Konusu Ne?

30’lu yaşlarda, yalnız yaşayan ve deniz fenerinde bekçi olan gencin (Erkin), kredi borçlarıyla uğraşırken bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin vefat haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi Erkin'den zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek yolu özür dilemek olan Erkin, eğlenceli bir yolculuğa çıkar.