Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da... Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da...

Ünlü model Özge Ulusoy, geçtiğimiz aylarda bir trafik kazasında babasını kaybetmiş, bu nedenle de zor bir döneme girmişti. Babasının ani vefatını atlatamayan Ulusoy, neredeyse her gün babasını sosyal medya üzerinden paylaşmaya devam ediyor. 

Eski hatıralarını sürekli hatırlayan ünlü model, yeni bir tedaviye başlayarak bugünleri gerisinde bırakmak istiyor...

Medyada yer alan habere göre Ulusoy, yaşlanmasını geciktirerek vücuda enerji veren, beyin yenilenmesini hızlandıran NAD tedavisine başlayacak. 

Çeşitli meyveler aracılığıyla üretilen NAD tedavisini daha önce yaptıran Ulusoy, vücudundaki etkileri nedeniyle tedaviye tekrar başlama kararı aldı. 

ozgeulusoy

NAD Tedavisi Nedir?

NAD tedavisi, genellikle madde bağımlığı gibi bağımlılıkların tedavisini gören bireyler için kullanılır. Tedavi, bağımlılıktan uzaklaşma sırasında oluşan depresyon gibi etkiler için vücuda enerji verir, beyin yenilenmesine yardımcı olur, istek ve yoksunluk belirtilerini azaltır. Ayrıca yaşlanmayı geciktirmede de büyük rol oynar. 

NAD tedavisinin yapıldığı temel maddelerden biri Triptofan; hindi, muz, çiğ kakao, kabak çekirdeği ve çilek gibi meyvelerde bulunmaktadır.