İlk Sıla Türkoğlu'nun dizisi olarak gündeme çıkan ve akabinde de konusu ve diğer oyuncularının da başarısının çok konuşulduğu Kızılcık Şerbeti dizisi bitecek mi? Tesettürlü, açık ayrımını ilk bölümden itibaren içine kadar hissettiren Kızılcık Şerbeti dizisi geçtiğimiz hafta Nursema'nın evlilik ve gerdek gecesi sahneleri sonrasında büyük tepki topladı.

Cuma günlerinin reyting rekortmeni Yalı Çapkını dizisini bile son haftalarda geçmeyi başaran Kızılcık Şerbeti dizisi bitecek mi sorusu geçtiğimiz hafta dizi hakkında soruşturma başlatıldığı iddiaları ile birlikte çok konuşulmaya başlandı. 

Nursema Başrol oldu

Son bölümlerde Doğa-Fatih aşkının geride kalmasını sağlayacak bir çok olaylar zinciri yaşanmıştı. Kıvılcım'ın aşkı, Alev- Abdullah gizli birlikteliği dizinin sonunu getirecek hikayelerin başlangıcı olarak yorumlanırken, Nursema'nın gerdek gecesi adeta olay oldu. 

Nursema geçtiğimiz hafta yayınlanan Kızılcık Şerbeti son bölümünde istemediği bir adamla evlendirilmiş ve nikah sonrasında da intihar etmişti. Herkes Nursema'nın akıbetini merakla beklerken, sosyal medya da tepki çeken sahneler sonrasında RTÜK devreye girdi.

RTÜK Başkanı sonu açıkladı

Yayınlanan o sahneler sonrasında RTÜK Başkanı Kızılcık Şerbeti dizisi hakkında inceleme başlattıklarını açıklamıştı. Gözler Kızılcık Şerbeti akıbetine çevrilmiş iken, senaristlerin dizinin konusu ile alakalı sivriliği köreltmeme durumunda finale gideceği konuşuluyor. 

Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl Aile Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte İzmir'in EN Nezih Semtleri ve Dizinin Taşınacağı İl

Kızılcık Şerbeti 19. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Nursema'nın intiharı sonrasında hastaneye kaldırıldığı ve bu durumunda damadın, ailesinden saklaması büyük tepki toplayacağa benziyor.  Alev ve Abdullah aşkı taraflarında da şok gelişmelerin yaşanacağı Kızılcık Şerbeti dizisi bu akşam izleyenleri hop oturtup hop kaldıracağa benziyor