Dijitalde de olsa izdivaç programı ile ekranlara geri dönen Öykü Serter'in yıllar öncesinde yaptığı açıklama başına iş açacağa benziyor. Genel olarak moda programları ile gündeme çıkan Öykü Serter'in Kısmetse Olur programının 2015'li yıllarda yayınlandığı dönem yaptığı bir açıklama şu sıralar gündeme çıktı.

Hayatında izdivaç programı sunmadığı için kendisi ile övünen Öykü Serter'in videosu viral olurken, herkes 'Attığı tükürüğü yaladı' şeklinde yorumlar yapıyor. 

İzdivaç programı sunmamasının kendisi için önemli bir duruş olduğunu paylaştığı videosunun gündeme çıkması sonrasında ise izleyici 'Para için duruşunu bozdu' demekten kendini alıkoyamıyor. 

Zaten Kısmetse Olur yarışmacılarının ifşaları ile dolu olan gündem bir de Öykü Serter'in eski videosunun ortaya çıkması ile adeta çalkalanıyor.  Kariyerinde ilk defa izdivaç programı sunan Öykü Serter'in viral olan videosu sonrasında gözler bir açıklama yapması için ünlü sunucuya çevrilmişken, ünlü isim ise sessizliğini korumayı tercih etti. 

Öykü Serter ne demişti

İzdivaç programlarının yayın hayatına devam ettiği dönemlerde açıklama yapan sunucu Öykü Serter şu sözleri söylemişti. 'Ben hiçbir zaman izdivaç programı sunmadım. Bence önemli bir duruş. Elma ile armudu ayırmak gereken bir nokta diye düşünüyorum. Herkes izdivaçtı oydu buydu para kazanırken ben niye evimde oturdum? Bunun bir takdiri olmaz mı? Bence olmalı. "

Bu sözler sonrasında Öykü Serter için 'Paranın Gücü' yorumları yapılıyor. 

Zaten sivri dilli açıklamaları ile dillerden düşmeyen Öykü Serter, seneler önce yaptığı bir açıklamanın izleri yeni yeni silinirken, ortaya çıkan bu iddia ile epeyce bir süre daha dillere pelesenk olacağa benziyor.

Moda programları ve Survivor Panaroma gibi ünlü yapımların sunuculuğunu üstlenen Öykü Serter, evli bir adam ile sevgili olduğu iddiaları ile gündeme çıkmıştı ve 'Yuva yakan kadın değilim, ortada bir evlilik yoktu' yorumunu yapmıştı. 

İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız! İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız!

Erkeklerle ilgili hayal kırıklıklarını paylaşmıştı

Seneler önce Öykü Serter'in yaptığı bir açıklama tekrar gündeme çıkarken, "omurgasız erkeklerle işim olmaz, arkama bakmadan kaçarım" sözleri şu sıralar magazin kulislerinde tekrardan dolanmaya başladı. Kemal Doğulu ile aşk dedikodularına karışmıştı

O dönem TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim moda yarışmacının sunucusu olan Öykü Serter ile Kemal Doğulu arasında aşk dedikoduları ortaya çıkmış, bu iddialar taraflarca yalanlanmıştı.

Öykü Serter'in sunduğu programlar

Bu Tarz Benim
Anadolu Ateşi
Akademi Türkiye
Biri Bizi Gözetliyor
Acemi Birlik