Onlyfans nedir? Onlyfans nasıl üye olunur? Onlyfans paralı sorularının yanıtı uzunca süredir merakla araştırılıyor. Özellikle de son zamanlarsa kimi ünlü kesimin üyelik oluşturup takipçilerine müstehcen pozlarını sunduğu Onlyfans platformu oldukça ilgi görüyor. Bahar Candan, Ebru Polat, Neslihan Güneş gibi birçok isim, kendini gündeme çıkarmak adına adeta daha çok açık seçik pozlarını paylaştığı Onlyfans nedir?

İçeriklerini sadece kendi üyelerinin görebildiği Onlyfans aslında son zamanlarda müstehcen platformlar arasında yer almaya başladı. Öyle ki içerik üreticisinin hem kendi üyelerinden hem de sistemden kazandıkları ücrete bakılırsa, son zamanlarda Onlyfans bataklığı demek de mümkün oldu. 

Özellikle de 2022 senesinde çok duyulan Onlyfans, özellikle de erkek bireylerin para harcadıkları görsel bir sistem olarak karşımıza çıkarken gerek canlı yayınlar gerekse de paylaşılan fotoğraflar çok konuşuluyor.

Birçok Türk Onlyfans hesabı mevcut iken, Onlyfans kullanan Türk ünlülere de bir göz atalım dedik. 

Onlyfans nedir?

Son zamanların en çok para kazandıran tabiri ile karşımıza çıkan Onlyfans nedir? Onlyfans nasıl kullanılır? sorusunun yanıtı ile birlikte Onlyfans canlı yayın açan Türk bayanlara da bir göz atalım. İçerik üreticisinin bedavaya açtığı bir hesap olup, bir üreticiye üye olmanın paralı olduğu platform, özellikle de yurt dışında çok meşhur. Ülkemize henüz yeni yeni gelmeye başlasa da dikkat çeken isimlerin, çıplak fotoğrafları mevcut. 

Internet üzerinde yaptığımız araştırma da Onlyfans üyeliği konusunda ikiyi bölünmüş durumda. Kazanılan miktarın dudak uçuklattığı, video ve fotoğraf paylaşarak para kazanılan sistem, son zamanlarda müstehcen içerikler olarak tabir ediliyor. 

İster uygulama üzerinden istenirse de web sayfasından takip edilebilinen Onlyfans uygulamasında son zamanlarda en çok konuşulan isim, olaylı paylaşımları ile Bahar Candan olmakta iken eminiz ki peşi sıra gelen isim de Ebru Polat olarak karşımıza çıkıyor. 

Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı! Mehmet Dinçerler Hadise-Icardi Aşkını Kaldıramadı!

Onlyfans Türkiye

Onlyfans Türkiye platformu için de harekete geçmişken, sektörde çok dikkat çekmeye başladı. Adeta vücutlarını sergilemek adına kullanılan Onlyfans Türkiye platformunda da çok sayıda üye bulunuyor. 

Merak ettikleri içeriğin sahibine ulaşmak isteyen üye, bunu ücret ödeyerek sağlayabilmekte iken, şu sıralar Ekşi Sözlük gündeminde de düşmüyor. Onlyfans uygulaması hakkında Türk kızlarının Onlyfans batağına düşmesi olarak başlıkta çıkan Onlyfans uygulaması, merak ediliyor. 

Onlyfans hesabı olan ünlüler

Özellikle yurt dışında çok kullanılan Onlyfans platformu için yurt dışında yüzlerce ünlü isim yer alıyor. 

Geçtiğimiz aylar ünlü isim Bella Thorne Onlyfans üyeliğinden sadece bir günde 1 milyon dolar kazanması, dudakları uçuklatırken, Onlyfans üyeliği olan Türk isimler de merakla araştırılıyor.

Onlyfans kullanan Türk isimler

Olaylı isim Bahar Candan Instagram hesabından paylaştığı pozları ile yürekleri hoplatırken, Onlyfans üyeliği ile de oldukça konuşuluyor. 'Para karşılığında canlı yayında soyunuyor' dedirten görüntülere sahip olan Bahar Candan dan sonra karşımıza çıkan isim Ebru Polat olarak geliyor. Özellikle de yaz mevsimi başında Onlyfans hesabı açtığını açıklaması üzerine gündeme çıkan ismin de kazandığı para dudak uçuklatıyor. 

Onlyfans üyeliği olan diğer isimler de Nihal Candan, Merve Taşkın, Cansu Taşkın olarak karşımıza çıkarken, ünlü olmadan da paylaşım yapan birçok bayan bulunuyor. 

Özellikle de genç kızların para kazanmak adına vücutlarını sergiledikleri platform olarak bilinen Onlyfans ile alakalı şu sıralar Ekşi Sözlük gündemi adeta ikiye bölünmüş durumda. Öyle ki kimi kesim 

onlyfans çukur değil bir sergidir. beden paylaşımı içerisinde estetik olan her şey gibi bir sanattır. kızlarımızın içine iblis girmemiştir.

şeklinde bilgi paylaşımı yaparken, kimi kesim de 

burda güzelleme yapan kadınların alayı zaten .... veya o yönde ciddi ilerliyor. yok eğitimdi ihtiyaçtı zarttı zurttu geçin bunları, para kazanmanın binbir türlü yolu var. bu yol senin karakterinin bir seçimi. parayla bedenini sattığına göre sen dümdüz bir ..... sun kusura bakma bununla yüzleş.

yorumlarını yapan da bulunuyor.