Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer'in başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Etiler'de bir alışveriş merkezinde görüntülendi. 

Ünlü oyuncuya deprem felaketinin ardından ünlü isimlerin koruyucu aile başvurusu yapması hakkında fikri soruldu. Bahadır ise koruyucu aile olmak konusunda şu yanıtı verdi: 

Çok hassas bir konu, böyle ayaküstü konuşulmaması gerekecek kadar önemli bir durum... Konuşulan bir çocuğun hayatı... Ben deprem bölgesine ihtiyaçlar konusunda odaklanmış durumdayım. Orada hala birçok ihtiyaç söz konusu... Yardımların kesilmeden devam etmesi gerekiyor. Oradaki süreç kolay kolay bitmeyecek. Herkes gücünün yettiğince yardımlara devam etmeli. Kafamda güzel işler var bu anlamda.

Öte yandan gazeteciler, depreme karşı ne gibi önlemler aldığını sordular. Gökçe Bahadır ise "Tek gündemimiz bu malum ama çözüm su ve düdük değil. Böyle olmadığı düşüncesindeyim. Taşınmak istiyorsun; kiraların pahalılığıyla karşılaşıyorsun. Psikoloji desen herkes kötü durumda... Hepimizin keyfi kaçmış durumda. Umarım daha güzel şeyler konuşacağımız günler bizimle olur" şeklinde cevap verdi.

Survivor 2023'te Yaprak Dökümü Devam Ediyor Survivor 2023'te Yaprak Dökümü Devam Ediyor

Spor bir kombin yapan ve makyajsız dışarı çıkan Bahadır, "Makyajsız olmayı seviyorum, şanslıyım ki şu anki dizi projemde de bu böyle" dedikten sonra vedalaşarak uzaklaştı.