Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak? Ömer Dizisinde Flaş Gelişme! Netflix'teki Dizisi İçin Kadrodan mı Ayrılacak?

Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle izleyicinin beğenisini toplayan Ömer dizisi, yeni bölümüyle yine ekranlara kilitleyecek.

Ömer Dizisi Yeni Bölümde Ne Olacak?

Ömer yeni bölümde babasının beklenmedik tokadıyla sarsılıyor. Bir yandan babasının nasihatlerine uymaya çalışan Ömer, bir yandan da Gamze’ye karşı artan aşkıyla mücadele ediyor. Oğluyla beraber yeni hayatına uyum sağlamaya çalışan Gamze, yaşamını sürdürebilmek için annesinin şartlarını kabul etmek zorunda kalıyor. Ömer'e beslediği duygular ise annesine verdiği sözü tutmasında en büyük engeldir. Ailesindeki birliği sağlamaya çalışan Nisa, üst üste aldığı kötü haberlere karşı ayakta durmaya çalışırken, kimseye bir şey belli etmemeye çalışır. Nisa, onu bekleyen zor günlerin ise farkındadır. Reşat, Ömer’i tehlikeli gördüğü bu ilişkiden uzak tutmak için çaba sarfederken, uygun bir gelin adayı ile tanıştırmanın hazırlığını yapar. Ömer ve Gamze tüm zorluklara rağmen birbirlerinin gözlerinin içine bakmaya cesaret ettiklerinde kendilerini bekleyen sürprizden ise habersizlerdir.