Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star ekranlarının yeni dizisi Ömer’de rol alan Merve Dizdar, geçtiğimiz pazartesi yayınlanan ilk bölümdeki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme! 4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme!

Babasının onaylamadığı bir evlilik yapan ve beş çocuğu olan Nisa karakterine hayat veren ünlü oyuncu Merve Dizdar, karakterini anlattı.

Merve Dizdar'ın Nisa Yorumu

Dizdar'ın Nisa karakterine ilişkin açıklaması şu şekilde:

"Senaryoyu ilk okuduğum andan itibaren Nisa’nın çok güçlü bir karakter olduğunu düşünüyorum. Aşırı zor bir hayat yaşıyor, bu yüzden üzüldüğü anları çok şık gördük ilk bölümde. Mesela eşinin kendisi beş çocukla bırakıp gitmesine asla inanmadığını gördük. Bu bir şokun etkisi, gerçekten çok sevdiği birinin ona bunu yapmasına inanamıyor. Beş çocuğunun sorumluluğunu almış güçlü, inandığı şeylerin peşinden gidebilen bir kadın Nisa. Nisa’nın içindeki o müthiş olgun kadını onun hikayesine ortak oldukça, okudukça anlayabiliyorum. Bu da bana Merve olarak güç kazandırıyor."

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu, senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı Ömer, yeni bölümüyle 16 Ocak pazartesi saat 20.00’de Star ekranlarında olacak.