Yayımlanan 7. bölümüyle izleyici ekran karşısına kilitlemeyi başaran Ömer dizisinde bu akşam heyecanlı olaylar birbirini takip edecek. 

Bu akşam saat 20.00'da Star TV'de yayımlanacak olan dizide Ömer, Gamze'nin Erdal ile mutlu olmayacağını düşünerek onu bu hatadan uzak tutmaya çalışır. Ancak tüm bunları yaparken Süreyya ile ilişkisini tehlikeye sokacak adımlar da atmak zorunda kalır. 

omerdizi-6

Gamze ise Ömer'la karşılaştığı için kafası karışmıştır ve bu nedenle de Erdal'la evlenmek istemediğini annesine söyler. Ancak Fatma öfkeyle Gamze'ye tokat atarak herkesi şaşırtır. 

Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek

Reşat ise Nisa'nın evinde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğundan şüphelenerek kızının yaşadığı maddi problemleri fark eder. 

Bu sırada okuldaki Yaman'ın Emine'ye babasıyla ilgili anlattıkları Nisa ve Emine arasında gerilim yaşanmasına neden olur. Emine her ne kadar annesine inanmış gibi görünse de Yaman'ın sözleri yüzünden şüphelenmektedir. 

omersureyya

Süreyya ise Ömer'e olan sevgisine karşılık bulamadığından Figen'in kuşkulu sözlerine inanmaya başlar. Akındaki soruyu cevaplayabilmek için hareket eden Sürayya, Ömer'i büyük bir ikilime sürükleyecektir...