Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Gökçe Bahadır'ın başrollerinde oynayacağı, ilk tanıtımının bir ezan sesi ile başlaması sonrasında tüm dikkatleri üzerine çeken ve birbirinden başarılı oyuncuları bünyesinde barındıran Ömer dizisi ne zaman başlayacak sorusu yanıtını buldu. Peki Ömer dizisi ne zaman başlayacak? 2023 yılının ilk yeni dizisi olma unvanını kazanan Ömer dizisi oyuncuları, Ömer dizisi konusu ve tüm detaylar sizlerle. 

OGM Pictures başarısına başarı eklemeye devam ediyor. Genel olarak Star TV ile anlaşma sağlayan OGM Pictures imzası ile başlayacak olan Ömer dizisi oyuncuları merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz akşam ilk defa ilk bölüm fragmanının paylaşıldığı Ömer dizisi ne zaman başlayacak? Ömer dizisi gerçek hikâye mi? Uyarlama mı? Ömer dizisi konusu ne? 

Onur Güvenatam'ın yapımcılığını üstlendiği, Cem Karcı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Ömer dizisi Gülizar Irmak'ın başarılı kaleminden çıkmakta. 

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Ömer dizisi konusu ne?

Bir müezzinin yasak aşkının anlatılacağı Ömer dizisinde, Ömer karakteri kendinden yaşça büyük çocuklu dul bir kadına âşık olmasının ceremesini çekmesinin konu edinileceği biliniyor.  Gamze ise yıllar sonra terk ettiği mahallesine dönüp, Ömer ile karşılaşıyor

Ömer dizisi oyuncuları

Ömer dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor. Ömer karakteri ile karşımıza çıkan isim ilk Vatanım Sensin'den duyduğumuz Selahattin Paşalı olurken, Kendisi Aşk101'in fındık yiyen öğrencisi olarak çok sevilmişti. 

Ömer'in büyük aşkı Gamze'yi ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Ömer'in babası Reşat'ı Barış Falay canlandırırken, ablası Nisa ise Merve Dizdar tarafından ekranlara sunulacak. 

Öte yandan Ömer dizisi oyuncu kadrosunda Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner gibi birçok başarılı oyuncu da yer alıyor.

Ömer ne zaman başlayacak?

Aşkı ve ailesi kalan Ömer'in hikayesinin anlatılacağı Ömer dizisi 9 Ocak'ta başlayacak. Ömer dizisi Star TV ekranlarından evlerimize ulaşacak.