Gülcemal Dizisi Ne Zaman Başlayacağı Belirlendi! Murat Ünalmış Spoiler Verdi Gülcemal Dizisi Ne Zaman Başlayacağı Belirlendi! Murat Ünalmış Spoiler Verdi

Star ekranlarında izleyici ile bir araya gelmeye hazırlanan Ömer dizisinin yeni fragmanı yayınlandı.  OGM Pictures'in yapımını, Onur Güvenatam'ın yapımcılığını üstlendiği Ömer dizisinin senaryosu Gülizar Irmak tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor.

Ömer seneler sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in aşklarını anlatıyor.

Ömer Dizisinde Kimler Oynuyor?

Dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar'ın ablası Nisa rolünü oynayacak. Ayrıca dizide Melike Güner, Zerrin Sümer, Muharrem Türkseven, Gülçin Kültür Şahin, Serpil Gül, Onur Bilge ve  Gamze Karaduman rol alıyor.

Tüm imkansızlıkların karşısına aşkı koyan Ömer ilk bölümüyle 9 Ocak Pazartesi 20.00’de Star'da izleyici karşısına çıkacak.

Ömer Dizisinin İkinci Fragmanı