Ömer dizisi hangi cami de çekiliyor? sorusu bu akşam ilk bölümü ile ekranlara gelen Ömer dizisi ile alakalı çok araştırılıyor. Özellikle de kimi kesimin adeta eleştiri yağmuruna tuttuğu, cami de dizi mi çekilir sorularının akabinde Ömer dizisi çekildiği cami nerede? sorusunun yanıtı araştırılıyor. 

Star Tv ekranlarında bu akşam ile bölümü ile yayınlanacak olan Ömer dizisi nerede çekiliyor sorusundan çok Ömer dizisi hangi cami de çekildi? Ömer dizisi hangi camide çekiliyor? sorularının yanıtları merak ediliyor. 

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Selahattin Paşalı ile Gökçe Bahadır'ın imkânsız aşkını anlatan dizi henüz başlamadan eleştiri oklarının hedefi olmuş, hakkında da dizi nasıl cami de çekilir? reytingler için camiyi kullanıyorlar' gibi yorumlar yapılmaktaydı.

Özellikle de müftülüğün nasıl izin verdiği de gündemdeki yerini korurken, edilen şikayetler ile birlikte Ömer dizisinin çekimlerinin yapıldığı cami merak edildi. 

Vatanım Sensin ile yükseliş dönemine giren ve özellikle de Pera Palas ve Aşk101 ile dikkatleri üzerine toplayan Selahattin Paşalı'nın başrolünde olacağı dizi büyük yankı uyandırdı. Reşat karakteri ile Barış Falay'ın olması dizi üzerine dikkatleri çekerken, yayınlanan tanıtım fragmanı sonrasında sosyal medyanın çok konuşulan konusu olmuştu. 

Ömer dizisi nerede çekiliyor?

Ömer dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtı olarak, oyuncuların ikamet yeri olan İstanbul'da çekildiğini söyleyelim. Pek İstanbul dışına çıkılmayacağını öğrendiğimiz Ömer dizisi çekim yeri olarak İstanbul'un tarihi mahalleleri kullanılıyor. Özellikle de Üsküdar, dizinin âdeta çekim semti olmakta. 

Ömer dizisi hangi cami de çekildi?

Hakkında türlü türlü iddialar ortaya atılan Ömer dizisi ile alakalı olarak Ömer dizisinin hangi cami de çekildiği merak konusu oldu. 

Ezan sesi ile başlayan Ömer dizisi tanıtım fragmanında dizi yorumcu ve eleştirmenleri haricinde de bir kesim, dizinin camide çekilmesi çok saçma yorumlarını yapmaktaydı. 

Üsküdar Selimiye Cami'sinde çekildiğini öğrendiğimiz Ömer dizisinin henüz yayın hayatına girmeden birçok eleştirinin hedefi olacağı aşikâr ortada iken Üsküdar Selimiye Camisi imamının neden karşı çıkmadığı konusu ile birlikte Üsküdar Müftülüğünün de herhangi bir izin almadığı söyleniyor. 

Ömer dizisi ile alakalı olarak bu iddialarını ardı arkası kesilmezken, RTÜK'e şikâyet yağmuruna tutulduğu ve dizinin yayın hayatından kaldırılması adına çalışmaların mevcut olduğu söyleniyor . 

Sadece izleyici yorumu olarak karşımıza çıkan detaylar sonrasında Ömer karakterini bizlere sunan Selahattin Paşalı'nın nasıl bir performans sergileyeceği ve duyguyu nasıl geçireceği de merak ediliyor