Farış Falay, Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'nın başrollerini paylaştığı Ömer dizisinde 9. bölüm fragmanı yayımlandı. Nefes kesici 8. bölümün ardından yeni bölümde de şaşırtıcı sahnelerin yer alacağı şimdiden belli oldu. 

Ömer Son Bölümde Neler Olmuştu? 

Gamze ve Erdal'ın birlikte mutlu olamayacağını düşünen Ömer, Gamze'yi bu hatadan uzak tutmak için Süreyya ile ilişkisini tehlikeye atar. Ömer'le karşılaşınca afallayan Gamze, annesine Erdal ile evlilik yoluna girmek istemediğini söyler. Ancak annesi Fatma çok sinirlenir ve Gamze'ye öfkeyle tokat atar. 

Ateş Kuşları O İsmi Dokuz Oğuz Dizisinden Kaptı Ateş Kuşları O İsmi Dokuz Oğuz Dizisinden Kaptı

diziomer

Öte yandan Reşat ise kızı Nisa'nın evinde bazı şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenir. Kızının maddi sıkıntılar yaşadığını düşünen baba, harekete geçer. 

Bu sırada ise Yaman'ın babasıyla alakalı Emine'ye anlattığı şeyler, Nisa ve Emine arasında gerilime neden olur. Emine her ne kadar annesine inanmış gibi davransa da Yaman'ın sözleri şüphelenmesine neden olur. 

Süreyya ise Ömer'den sevgisine karşılık bulamaz. Bu nedenle de Figen'in kuşkulanması için söyledikleri Süreyya'yı daha da şüphelendirir. Aklındaki soruları cevaplamak isteyen Süreyya, Ömer'i Gamze ile arasında zor bir seçime iter. 

omerdizi-7

Ömer 9. Bölümde Neler Olacak? 

9. bölüm fragmanı yeni yayımlanan Ömer dizisinde Gamze ve Erdal'ın diyaloğu dikkat çekti. Gamze'nin Erdal'la tekrar buluşup 'bazı şeylere yeniden başlamak istiyorum' demesi herkesi şaşırttı. Ömer'in ise bu durumda ne yapacağı büyük merak konusu oldu.