Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi final mi yapacak? sorusu Oktay Kaynarca'nın geçtiğimiz günlerde başka bir proje ile anlaşma sağladığı açıklaması sonrasında soruluyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sahibi, olmazsa olmazı, yapımcısı olan Oktay Kaynarca diziden ayrılması durumunda dizinin de final kokacağı iddia ediliyor. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam final mi yapacak? Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazam'dan ayrılacak mı?

Geçtiğimiz günlerde kendisine yapılan çok yüksek meblağlı, yurt dışı çekimli olacak olan projeyi kabul ettiği açıklaması, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi severleri derinden sarstı. Kurtlar Vadisi'nden gelen, EDHO ile devam eden mafya, hesaplaşma dizilerinin devamı olarak Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Oktay Kaynarca ile özdeşleşmiş iken şimdi ortaya atılan iddia da ya Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden Oktay Kaynarca ayrılırsa korkusu izleyici de oluştu. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam final yapacak mı?

Geçtiğimiz sene Güzel Adamlar Yapım Şirketine ortak olduğu duyulan Oktay Kaynarca, diğer taraftan da Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi başrol oyuncusu olarak dizide hem oyuncu hem yapımcı görevini üstleniyordu. Ancak duyulan bir haber Oktay Kaynarca'nın Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosundan çıksa bile yapımcılığına devam edeceği yönünde iken, izleyici eğer ki başrol oyuncusu diziden ayrılırsa, dizi final yapacaktır yorumlarını şu sıralar yapıyor. 

Ben Bu Cihana Sığmazam hikayesinde Cezayir Türk karakteri ile karşımıza çıkan Oktay Kaynarca'nın ayrılığının kesinleştiğini de söyleyenler var. 

Ben Bu Cihana Sığmazam Tatavlalı vuracak

Şu sıralar Birsen Altuntaş'ın haberini verdiği Oktay Kaynarca'nın astronomik rakamlı teklifini kabul etmesi haberi gündemden düşmek bilmiyor. Ben Bu Cihana Sığmazam 20. bölümünde Cezayir Türk, ezeli düşmanı Tatavlalı'nın eline düşerek vurularak öldürülüyor iddiaları konuşulurken, izleyici bu durumun yaşanmaması için, yapımcıları yorum yağmuruna tutuyor. 

Ya ayrılırsa

Oktay Kaynarca ayrılığının olup olmayacağı Ben Bu Cihana Sığmazam 21. bölümünde kesinleşecek iken eğer ki ayrılması durumunda dizinin izleyici kitlesindeki düşüş herkes öngörüyor. Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrılırsa, dizi için kesin son yakın demektir. 

Yalı Çapkını'nda Esas Yanan Taraf Medyaya Sızdı Yalı Çapkını'nda Esas Yanan Taraf Medyaya Sızdı

Ancak iki yapım ile de devam edebilir

Oktay Kaynarca'nın gelen proje teklif etmesi, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisini tehlikeye sokarken, diziyi bir an da yüz üstü bırakmayacağını düşünüyoruz.  İki projede de aynı anda yer alması olası gibi dururken, anlaşmasını yaptığı proje çekimlerinin yaz sezonunda olabileceği ihtimaller arasında yer alıyor. 

Oktay Kaynarca, Pelin Akil ve Ebru Özkan'ın başrollerinde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 20. bölümü ile 7 Şubat akşamı ATV ekranlarında olacak