Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk Ankaragücü maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

'EKSİKLERİ KABUL ETMİYORUZ'

Sarı kırmızılı takımda eksiklerin olduğunu sorulması üzerine Buruk: ''Hiçbir şekilde eksiğimiz olduğunu kabul etmiyoruz. İyi bir 11'imiz var sahada. Çok fazla oyuncular üzerinden konuşmak istemiyorum. Sahada takım olduğumuzu ve oyun formatımızı doğru bir şekilde ortaya koyarsak doğru işler yapacağımızı düşünüyorum. Karşımızda iyi bir takım var. Tolga'nın olmaması bir avantaj ama kaliteli oyunculara sahipler. Topla iyi ilişkileri olan oyunculara sahipler." dedi.

'LİDERLİK MAÇI'

Fenerbahçe derbisiyle ilgili ise  gülerek yanıt veren Buruk: "İç sahadayız ve liderlik maçı. Fenerbahçe hep bizden önce oynadığı için yine liderlik maçı oluyor.'' dedi.

Açıklamalarının devamında ise, Mauro İcardi'nin sakatlığına değindi ve taraftardan bahsetti: "45 bin ortalama ile bu sezonun en yüksek seyirci sayısına ulaşmış kulübüz. Galatasaray kulübü çok önemli ve herkes bunun değerini bilmeli. İcardi, takım çalışmalarına yavaş yavaş katılmaya başladı ancak adapte süresi var. İlerleyen günlerde takımla normal antrenmanlarına devam edecek ve Fenerbahçe maçında kadroda olmasını umuyoruz.'' diyerek sözlerini noktaladı.

İki Çocuğunun Yanında Cinsel İçerikli Yayın Yapan Anne Adliyede İki Çocuğunun Yanında Cinsel İçerikli Yayın Yapan Anne Adliyede