Yarıyıl ve yaz tatili öncesinde planlama yapmak isteyen öğrenciler ve veliler, tatil tarihlerini araştırmaya başladılar. Bu kapsamda, 15 tatil ne zaman? yarıyıl tatili tarihi, yaz tatili ne zaman? Okullar ne zaman kapanacak? İkinci ara tatil tarihi gibi araştırmalar da hız kazandı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın takviminde, yıl içinde tatil tarihleri hakkında bilgilendirme yer alıyor.

15 Tatil Ne Zaman?

Milli Eğitim Bakanlığı takvimine göre, yarıyıl tatili 23 Ocak tarihinde başlayacak ve 3 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Yaz Tatili Tarihi 2023

Yarıyıl tatilinin yanı sıra, yaz tatilinin tarihi de merak ediliyor. 2022-2023 takvimine göre, yaz tatili 16 Haziran 2023 tarihinde başlayacak.

42 Bin TL ile 84 Bin TL Arası Maaş! Koşul Yok Şart Yok Muhteşem Personel Alımı İçin Son Gün 42 Bin TL ile 84 Bin TL Arası Maaş! Koşul Yok Şart Yok Muhteşem Personel Alımı İçin Son Gün

İkinci Ara Tatil Ne Zaman?

Öğrenciler ve veliler, yarıyıl tatili ve yaz tatili ile birlikte, ikinci ara tatil tarihini de araştırıyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı'nın takviminde, ikinci ara tatil tarihi hakkında da bilgi yer alıyor. Söz konusu takvime göre, ikinci ara tatil 17 Nisan'da başlayacak ve 20 Nisan tarihinde sona erecek.