Bu Konser ve Tiyatroların Tüm Gelirleri Depremzedelere Bağışlanacak Bu Konser ve Tiyatroların Tüm Gelirleri Depremzedelere Bağışlanacak

Bu seneki O Ses Yılbaşı programına da yine birçok ünlü katılacak. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın sunacağı programın jüri koltuğundan Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan'ın oturacağı konuşuluyor.

Birsen Altuntaş, her seneki gibi merak konusu olan O Ses Yılbaşı programında yarışacak ünlülerin kimler olduğunu duyurdu.

O Ses Yılbaşı Programında Yarışacak Ünlüler

Yılbaşı akşamı O Ses'te yarışacak isimler belli oldu. Son dakika bir değişiklik olmazsa Büşra Pekin, Talat Bulut, Aslıhan Malbora, Kerem Alışık, Nilsu Berfin Aktaş, Ebru Şahin, Selin Şekerci, Onur Buldu, Cemre Baysel, Melis Sezen ve Alina Boz yarışmada performans sergileyecek.
Öte yandan, Eser ve Berfu Yenenler’in Çift Terapisi isimli gösterilerini sahneleyeceği yarışmada sosyal medya fenomenleri Danla Bilic ve Cemal Can da şarkı söyleyecek.

O Ses Jürileri Kimler?

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde jüri olacak 4 ünlü ismin Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Yıldız Tilbe ve Ebru Gündeş olacağı iddia ediliyor.