Cübbeli Ahmet Hoca 14 Mart açıklaması ile gündemi çalkaladı. Herkesi korkutan o açıklamaya göre 14 Mart'ta büyük bir felaket olacak. 14 Mart'ın bugün olması sebebiyle herkes merakla yaşanacak felaketin ne olduğunu araştırıyor. Herkesin uykusunu kaçıracak yorumlarıyla gündeme oturan Cübbeli Ahmet Hoca'nın işaret ettiği gece bu gece. Peki, 14 Mart'ta ne olacak? Cübbeli Ahmet Hoca 14 Mart açıklaması ve detaylar haberimizde…

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen deprem felaketi sonrası tüm Türkiye deprem korkusu ile yaşıyor. Özellikle İstanbul depremi gündemden düşmezken herkesin uykuları kaçıyor. Bir yandan uzmanların peş peşe deprem uyarıları bir yandan da Cübbeli Ahmet Hoca'nın 14 Mart uyarısı korku salmaya yetti. Cübbeli Ahmet Hoca'nın 14 Mart'ta felaket olacak açıklaması sonrası herkes Tedirgin. Peki, 14 Mart'ta ne olacak? 14 Mart’ı 15 Mart'a bağlayan gece yaşanacak felaket ne?

o-gece-bu-gece-cubbeli-ahmet-14-martta-felaket-olacak-demisti-ne-olacak-2

CÜBBELİ AHMET HOCA FELAKET OLACAK DEDİ

Cübbeli Ahmet Hoca lakabı ile tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile herkese korku saldı. 14 Mart gecesini işaret eden Cübbeli Ahmet, Birgül Rumi takvime göre Mart ayının ilk Çarşambası olduğunu belirterek bu gece büyük bir felaket olabileceğini söyledi. 14 Martı 15 Mart'a bağlayan geceye dikkat etmek gerektiğini söyleyen Cübbeli Ahmet, “Dualar yazıyoruz. Ben senede iki kez bu günleri size aktarıyorum. Muhammed Mustafa Şenkidri Hazretleri kitabında çok acayip ilimler koymuş. Burada Mart’ın ilk Çarşambası'nı işaret ediyor. Zaten Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gün için senelerdir anlatıyorum. Mart önümüzde şu an. Bu sene 14 Mart’ı 15 Mart’a bağlayan geceye dikkat edelim.” diye konuştu.

CÜBBELİ AHMET HOCA 14 MART UYARISI NE?

Açıklamalarında kendisinin astrolog ya da gökbilimci olmadığına da dikkat çeken Cübbeli Ahmet Hoca, ulemalara bakarak yorum yaptığını dile getirdi. Cübbeli Ahmet Hoca, 14 Mart gecesinde ne olup biteceğine dair bir rivayet olmadığını da sözlerine eklerken yaşanacak şeylerin İstanbul özelinde olmayabileceğini vurguladı. Cübbeli Ahmet Hoca'nın açıklamasının devamı şu şekilde:

Prof. Dr. Naci Görür Korkuttu: İstanbul Depreminin Şiddeti 9 Olur! Prof. Dr. Naci Görür Korkuttu: İstanbul Depreminin Şiddeti 9 Olur!

“Ne olur ne biter? İstanbul özelinde olmayabilir. Taşrada olabilir. Bir musibet olabilir. Allah afetten, savaştan, beladan, olaylardan bizi korusun.”