QNB Finansbank'ın İnternet Bankacılığı olan Enpara.com sistemi yeni müşterilerine ulaşmak hedefiyle yeni bir kampanya düzenledi. Bireysel anlamda zaten ön planda olan Enpara.com, Şirketim uygulaması ile şirketlere yönelik çalışmalara da başladıklarını açıkladı. 

Enpara.com uygulamasına işletmeleri davet eden müşteriye özel olarak hesaplarına para tanımlayacaklarını açıklayan banka, toplamda 5.000 TL'ye kadar nakit para kazandıracak. Dijital banka Enpara, uygulamayı işletme sahibi yakınlarına tavsiye eden ve akabinde POS, günlük hesap ya da kredi kartı ürünlerinden kullanılmasını sağlayan tüm müşterilerine özel 5.000 TL'ye varan para hediyesi vereceklerini açıkladı. 

Son zamanların en dikkat çeken kampanyası olarak karşımıza çıkan Enpara 5.000 TL kampanyasından tüm müşteriler faydalanabilecek. 

Tavsiye kampanyası Enpara.com'a üye kazandırmak amaçlı düzenlenirken, ne kadar çok şirket üyesi kazandırırsanız o kadar çok hediye para alabileceksiniz. 

Denizbank Promosyon Şovu Yaptı! 18.800 Ek Ödeme Hesaplara Yattı Denizbank Promosyon Şovu Yaptı! 18.800 Ek Ödeme Hesaplara Yattı

Tavsiye sonrasında her üye başına ödenecek

Uzun sürecek olan bu kampanyadan 5.000 TL para kazanabilirsiniz. Tavsiye sonrasında, tavsiye ettiğiniz şirket sahibinin, bankanın ürünlerinden birini kullanması gerekiyor. Enpara, kampanyanın 50 kişi ile sınırlı olduğunu resmî sitesinde açıkladı.

Enpara Şirketim tavsiyesi nereden yapılır?

 İş yeri sahiplerine özel olarak düzenlenen kampanya yoğun talep görüyor. Şirket kampanyası kapsamında 5.000 TL karşılıksız ödeme almak isteyen müşteri Enpara şirketim tavsiye kampanyasına nasıl katılacağını merak ediyor. Şirketim kampanyası başvurusu için hesap sahibi olan müşteri olması gerekliliği varken, uygulamaya girip “Bizi tavsiye edin” sekmesinden tavsiye edilmesi ile kişi başına 100 TL ödeyeceklerini belirtiyor. Tavsiye alan kişinin ise bankanın ürünlerinden kullanması şartı mevcut. 

Kimlere tavsiye edileceğinin de sorulduğu kampanya da 'tanıdığım işletmeciler' kısmını seçmek zorundasınız. Bu işlemler ile referans numaranızı paylaşmaya başlayabilirsiniz. 

Enpara.com açıkladı

Qnbfinansbank resmi internet sitesinde şirketim kampanyası ile alakalı yapılan açıklama da ''Tavsiyelerinizle Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlayan her bir işletme için size 100 TL ödül veriyoruz. Üstelik tavsiye ettiğiniz işletmeleri de bankacılık masraflarından kurtarıyoruz.
Tanıdığınız işletmelerle sadece bir başvuru linki paylaşarak toplam 5.000 TL’ye kadar ödül kazanabilirsiniz.'' denildi.

WhatsApp, SMS, Eposta paylaşımı mevcut

 WhatsApp, e- posta ya da SMS aracılığı ile referansınızı paylaşmanız akabinde sizin referansınızla üye olup ürünlerden alan her şirket sahibi adına 100 TL kazanabileceksiniz. Kampanyada en fazla 50 kişi davet edebilirsiniz. 

Her ay hesaplara yatacak

Enpara Şirketim kampanyasından bankaya kazandırdığınız müşteri sayısına göre her ay hesabınıza ödeme yapılacakken, Kampanya boyunca her ay kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılacak.