2023 yılında bankaların kampanya yarışı hızlı başladı. Son dönemde müşteri sayısında ciddi bir artış sağlayan Kuveyt Türk Bankası ses getirecek bir kampanyaya imza attı. Görüntülü görüşme yapana 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. Kampanyayı duyan telefonlara sarılıyor. Peki 5.000 TL için başvuru şartları neler? Son katılım tarihi ne zaman? Tüm merak edilenler haberimizde.

2023 Kuveyt Türk Görüntülü Konuşana 5.000 TL

Kuveyt Türk Bankası resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Görüntülü Görüşme ile Kuveyt Türklü olana 5.000 TL  2 ay ertelemeli 10 taksit ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Kampanyaya katılım için öncelikle uzaktan görüşme gerçekleştirerek Kuveyt Türk müşterisi olmanız gerekiyor.

Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

Kampanya Katılım Koşulları

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler görüntülü görüşme yapıp ardından ihtiyaç kart başvurusu yapması gerekiyor. Yapılan değerlendirmeler olumlu geçerse kampanya onaylanıp 5.000 TL hemen hesabınıza yatıyor. Kuveyt Türk her müşteri için farklı bir değerlendirme yapma hakkını kendinde saklı tutuyor. Bu durumda kredi notu çok kötü olan vatandaşlar bu krediden faydalanamayabilir.

Kampanya Tarihleri

Kuveyt Türk yaptığı duyuruda 01.01.2023 ile 31.01.2023 tarihleri arasında başvuru alacak.  Herhangi bir başvuru sınırlaması ise yok. Ancak kampanya süresi boyunca 1 kişi 1 kez yararlanabiliyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Kuveyt Türk web sitesi üzerinden görüntülü görüşme gerçekleştirerek ya da size en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.