Akbank resmi internet sitesi üzerinden faizsiz 20 bin TL kredi verdiği kampanyasını duyurdu. 10 bin TL nakit avans 10 bin TL ihtiyaç kredisini aynı anda kullandıran banka, bu kampanyayı yeni müşterilerine sıfır faizle kullandıracak! 

sifirfaizlinakitavans

Akbank'tan Hoş Geldin Kampanyası! 

Akbank tarafından yayımlanan yeni bir kampanyada 9 Mart ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil üzerinden yeni müşteri olanlara sıfır faizli kredi kullandıracağını duyurdu. 

Sadece ilk kez Akbank'lı olacak müşterilere özel hazırlanan kampanyanın en dikkat çekici özelliği ise sıfır faiz avantajı oldu. Akbank'ın alım şartlarını da yayımladığı kampanyada 10 bin TL nakit avans, 10 bin TL kredi, yeni müşterilere faizsiz olarak kullandırılacak. 

akbanksifirfaizlikredi

Akbank Sıfır Faizli 10 Bin TL Kredi Kullanım Şartları Neler? 

Akbank'ın sadece yeni müşterilerine kullandıracağı 10 bin TL kredinin kullanım şartları şöyle: 

  • Kampanya sadece 9 Mart - 31 Mart 2023 tarihleri boyunca geçerli olacak. 
  • Kampanyadan sadece Akbank Mobil'i indirip "Akbank'lı olmak istiyorum" diyenler ve yeni müşteriler faydalanabilecek. Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanmasından sonra yine uygulama üzerinden gerçekleştirilecek. 
  • Akbank müşterisi olan yeni kullanıcılar, müşteri olduktan 10 gün sonra hayat sigortalı bir şekilde %0 faizli ihtiyaç kredisini kullanabilecekler. 
  • Akbanklı olan kullanıcılar belge işlemlerini kurye aracılığıyla tamamladıktan sonra kredi başvurusu yapabilecekler. 
  • Minimum kredi tutarı  bin TL, maksimum kredi tutarı ise 10 bin TL olup, vade süresi maksimum 12 aydır. 
  • Daha önce mobil uygulama üzerinden Akbankı olup sıfır ya da %0.99 faizli kredi kullanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacak.

akbankkredi

Akbank Sıfır Faizli Kredi Aylık Taksit Tutarları Ne Kadar? 

Akbank'ın sıfır faizli 10 bin TL kredisi 12 ay vade ile kullandırılacak. Aylık 833,33 TL taksit tutarı olan kredide 55 TL kredi tahsis ücreti de alınacak. Hayat sigortası prim tutarı ise 181,93 TL olacak  

Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün Emekli Promosyonunda Yapı Kredi'den Flaş Devrim! Son 9 Gün

Akbank Sıfır Faizli 10 Bin TL Nakit Avans Kullanım Şartları Neler? 

Öte yandan Akbank'ın sıfır faizli 10 bin TL taksitli nakit avans kampanyasının kullanım detayları ise şöyle belirlendi: 

  • İlk kez Akbanklı olan müşteriler 9 Mart ile 31 Mart 2023 tarihleri arasında sıfır faizli nakit avans kampanyasından faydalanabilecekler. 
  • Bu tarihler arasında ilk kez Axess veya Wings karta başvuru yapan ve 17 Nisan tarihine kadar başvurusu onaylanan kullanıcılar nakit avansa başvurabilirler. 17 Nisan'a kadar başvurusu onaylananlar ise 30 Nisan tarihine kadar sıfır faizli nakit avansı kullanabilecekler. 
  • 1 Marttan önce açık Axess ya da Wings asıl kredi kartı olan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Taksitli nakit avans işlemlerinde bireysel kartlar için ücret alınmaz. 
  • Kampanya süresi boyunca her Akbanklı sadece bir kez sıfır faizli nakit avans çekebilir.