Netflix Türkiye'nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, 4 farklı dizi ve 1 filmin yayımlanmasına ne kadar kaldığı belli oldu. Böylelikle platformun en sevilen ve en merak edilen dizileri için geri sayım da başlamış oldu. Peki hangi diziler yakında yayımlanacak? Netflix'e eklenecek yeni içerikler neler?

Netrlif Türkiye Hangi Dizileri Paylaştı?

Netflix Türkiye'nin Twitter hesabından yapılan paylaşım şöyleydi:

Kaç gün kaldı?

Ginny & Georgia: 2. sezon - 2 gün

Solgun Mavi Gözler - 3 gün

Vikings: Valhalla: 2. sezon - 9 gün

Şahmaran - 17 gün

You: 4. sezon 1. kısım - 37 gün

You 4. Sezon: 1. Kısım Ne Zaman?

Uzun süredir merakla takip edilen You 4. sezon ne zaman? sorusu kısa bir süre önce zaten belli olmuştu. Kısım kısım yayımlanacağı belli olan dizide 1. kısım, 37 gün sonra platformda olacak. Yani, dizinin sevenleri, You 4. sezon 1. kısım bölümlerini 10 Şubat 2022'de izleyebilecekler. 

you

You 3. Sezona Kadar Neler Oldu?

You 3. sezonda neler olduğuna gelecek olursak, sosyal medyadaki yorumlar genellikle 'sapkın bir döngü' olduğu yönündeydi. Penn Badgley'in başrolü canlandırdığı dizide Joe, oldukça saplantılı bir stalker'dır. İlk sezonda Beck isimli bir yazarın peşinde olan Joe, sezon sonunda şehir değiştirir. İkinci sezonda ise Love ile tanışır ve aynı Beck'e olduğu gibi ilk görüşte aşık olur. Aşkını yine av olarak gören Joe, bu sefer aslında avlanan taraf olur. 

Toksik olayların birbirini izlediği dizide 3. sezon, Joe ve Love'ın mutlu evliliği ile başlar. Evli ve çocuklu bir şekilde yeni sezona başlayan ikili, Kuzey Kaliforniya'nın Madre Linda bölgesine taşınır. Komşularıyla birlikte sakin bir şekilde yaşamaya devam eden ikili dışarıdan kusursuz görünür. Ancak işler hiç de öyle değildir. 

Kendisini babalığa adayan Joe, Love'a olan aşkının artık bittiğinin farkındadır. Ancak evliliklerini devam ettirmek zorundadır ve çocukları olduğunun farkındadır. Ancak tüm bunlar yaşanırken hiç beklemediği bir şekilde aşık olur. Yaşadığı iki başarısız ilişkiden sonra aradığı aşkın yan komşusunda olduğunu anlar. Bu yüzden Jeo bir kaçış planlar. Ancak Joe'nin tüm numaralarını bilen Love'ı atlatmak kolay olmadığından, sonunda ölen yine bir kadın olur. 

You 4. Sezonda Neler Olacak?

Dizinin senaristinin de yaptığı açıklama göre, hikaye Amerika'dan Londra'ya taşınıyor. Ancak bu büyük bir değişim olmayabilir. Çünkü seri katil, aşkı uğruna önüne engel olan herkesin tekrar peşine düşebilir. Ayrıca Joe, oğlu Henry'yi terk ettiği için büyük bir suçluluk duygusu içindedir. 

Ginny & Georgia: 2. Sezon Ne Zaman?

Ginny & Georgia: 2. Sezon ne zaman sorusu? haftalar önce cevap bulmuştu. Hatta öyle ki neredeyse yayın günü gelip çattı! Yayın tarihi 5 Ocak 2023 olarak belirlenen Ginny & Georgia yarın itibariyle Netflix'te olacak. 

georgiaandginny

Ginny & Georgia 1. Sezon Özeti

Georgia Miller, özgür ruhlu ve geçmişinden bir şeyler gizleyen, ergenlik yılarındaki kızı Ginny ve anaokuluna yeni başlamış oğlu Austin ile bir başlangıç arayışı içindedir. Bir banliyoya taşınan aile için farklı bir yerde yaşamaya başlamak pek de anormal değildir. Çünkü zaten yıllardır çok kez kasaba değiştirirler. Ancak bu durum kasaba halkı için son derece heyecanlıdır. Ailenin taşınmasının üzerinden çok geçmeden yeni başlangıçlara giden yol zorlaşır. 

Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak

Kasabanın Belediye Başkanı ile çıkan Georgia, aynı zamanda başkanın ofisinde işe girer. Ama ofise girmesinin sebebi kirli geçmişinden kaçmaktır. Her ne kadar normal bir hayat sürmeye çalışıyor gibi görünse de kirli geçmişi peşini bırakmaz. 

Ginny & Georgia 2. Sezon'da Neler Olacak?

Ginny & Georgia'nın ikinci sezonunda anne-kız arasındaki bağın daha da gelişeceğini görüyoruz. Sürekli olarak bir şeylerden kaçmaya devam edişi ise önemli detaylar arasında. Ayrıca sürekli olarak kaçıp birlikte olduğu adama gitmesi yine Ginny'yi sinirlendirir. Georgia'nın usulsüz para kazanması, Ginny'nin erkek arkadaş bulması gibi çok sayıda olay, dizinin sevenlerini bekliyor.

Vikings: Valhalla: 2. Sezon Ne Zaman?

Vikings: Valhala'nın 2. sezonu için tam 8 gün kaldı. Yani, 12 Ocak 2023 taihi itibariyle kullanıcılar Netflix üzerinden diziyi izleyebilecekler. 

vikings

Vikings: Valhala 1. Sezonda Neler Oldu?

11. yüzyılı anlatan dizide gelmiş geçmiş en ünlü Vikinglerin hikayeleri anlatılıyor. Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada ve Norman King William the Conqueror karakterleri öne çıkan karakterlerdir. Sürekli değişen dünyada hayatta kalmayan çalışan karakterler, aynı zamanda Hristiyanlık İskandinavya'da güç kazanırken, İngiliz kralına karşı savaşır. Böylelikle de Saksonlar ve kuzeyliler arasında büyük bir savaş başlar. 

Solgun Mavi Gözler Ne Zaman Yayımlanacak?

Solgun Mavi Gözler (The Pale Blue Eye) filmi 6 Ocak 2023 tarihinde Netfix platformunda yayımlanacak. 

netflixfilm

Solgun Mavi Gözler (The Pale Blue Eye) Filminin Konusu Ne?

Scott Cooper'ın yönetmenliğini yaptığı filmde Christian Bale ve Harry Melling başrollerde. Gotik bir gerilim hikayesini konu alan film, 1830'lu yılları anlatıyor. Birleşik Devletler Ordusu'nda gerçekleşen bir dizi kurgusal cinayeti ve cinayetleri çözmeye çalışan deneyimli dedektif Augustus Lando'nun yaşadıklarını gotik-gerilim halinde aktarıyor. 

Şahmaran Ne Zaman Yayımlanacak?

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in yer aldığı Şahmaran dizisi, 20 Ocak 2023 tarihinde Netflix'te yayımlanacak. 

sahmaran-1

Şahmaran Dizisinin Konusu Ne?

Bir öğretim görevlisi olarak Adana'ya giden Şahsu, annesini yıllar önce terk eden ve görüşmeyen büyükbabası ile yüzleşmeye karar verir. Ancak kendini Şahmaran'ın soyundan gelen ve ismi de Mar olan sıradışı bir topluluk içinde bulur. Aşk ve bilgeliğin temsilcisi olan Şahmaran efsanesine inanan Mar üyeleri, Şahsu'nun gelmesi ile kehanetin gerçekleşmesini bekler. 

Şahsu ise büyükbabasının karşısına dikilip geçmişin hesabını sormak isterken, Şahsu ve Maran'ın yollarının kesişmesi, her şeyi değiştirecektir.