Hayranları tarafından sık sık Cansel ve Oğulcan'ın barışığ barışmadığı merak ediliyordu... Kısmetse olur geçtiğimiz bölümündede Oğulcan'ın Tuğçe Aleyna'nın yarışmadan elenmesine üzüldüğünü söylemesiyle tuhaf bir açıklama yapan Cansel'in sözleri izleyenleri önce şoke etti, ardından da güldürdü. Cansel arkadaşının Kısmetse Olur Aşkın Gücü'nden elenmesine üzüldüğünü belirtip yaşadıkları durumu ti'ye almıştı.  Tuğçe gitti ben hala üzgünüm." diyen Oğulcan'a cevap, Cansel'den geldi "Tuğçe gitti, o yüzden kaldığımız için mutluyuz" diyerek yaşadıkları durumu ti'ye almıştı.  Söylediklerinden pişman olan Cansel Oğulcan'la arasını düzeltmeye karar verdi.

Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!

Cansel, Oğulcan'ın Kollarına Atladı!

Oğulcanla konuşmak için erkekle evine giden Cansel, Ğğulcana doğru giderek Oğulcan'ı elinden tuttuğu gibi kaldırdı. Bunun üzerine Oğulcan, tebessümünü gizleyemedi. Birbirlerine sarılan çift duygu dolu anlar yaşadı. Özür dileyen Cansel,  ''Duygularımı ifade edemiyorum karşımda birisi ağladığı zaman gülesim geliyor.'' dedi.

Oğulcan Kimin Haklı Olduğunu Düşünüyor?

Bunun üzerine cansel:  ''Kendime göre ben de haklıyım, ben, dediğim dedik bir insanım ama senin açından bakınca yapıcı olmaya calışıyorsun. biribirimizi değiştirmeyelim, kaç gündür beraberiz güzel vakit geçiriyoruz.'' dedi. Sevgili değiliz şuan artık sende açıklar mısın? Sorusunu üzerine Oğulcan sevgilim olur musun dyerek sarıldı.

Öpmeyeceğim Ailem İzliyor

Oğulcan'ın Cansel'in kendisini öpmesini istemesi üzerine Cansel, ''Öpmeyeceğim çok hızlı ilerliyoruz, ailem izliyor.'' dedi.  

İşte bazı hayran yorumları;

  • Herkes Oğulcan Cansel'den daha iyilerine layik diyorda. Başka kimse Cansel gibi onu bu kadar tatli,minnoş birine dönüştüremeyecek.
  • Cansel kendini bence Aybüke'den daha çok izlettiriyor...Cansel'de karizma var.
  • Oğulcan'la Cansel'in barışmasına çok sevindim.