Nakit ihtiyacı olan kişiler bankalardan kredi almak için harekete geçse de eğer sicili bozuk ise kredi alması mümkün olmamaktadır. Özellikle bankaların kara listesinde bulunan vatandaşlara kredi verirken zorluk çıkaran bankalar kararını verdi. Bu kapsamda aşağıda yer alan bankalara başvuru yapan kişilere 100 bin TL kredi verileceği duyuruldu. Özellikle kredi çekmek isteyen kişiler bankalar tarafından paylaşılan kredi paketlerini takip etmektedir. Kredi puanı muhabbetini ortadan kaldırmak isteyen devlet yeni bir çalışmayla harekete geçti.

QNB Finansbank Kredi Veriyor

QNB Finansbank tarafından kredi puanı düşük olan ve kara listede olan vatandaşlara kredi verilmektedir. QNB Finansbank’a bağlı olarak çalışma gösteren Enpara, kredi notu düşük olan vatandaşlara ödeyebileceği meblağ kadar kredi imkanı sunsa da 100 bin TL’ye kadar kredi vermektedir.

Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın Belediye Yardımları Hem Cebinizi Hem Evinizi Isıtacak! Geç Kalmayın

Fibabank İhtiyaç Kredisi

Fibabank’da kredi puanına bakmadan kredi veren bankalar arasında yer aldı. 100 Bin TL’ye kadar sunulan kredi fırsatından faydalanmak için Fibabank internet şubeyi ya da en yakın Fibabank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Aktifbank Kredi Veriyor

Aktifban’a bağlı olarak çalışma gösteren NKolay, son zamanlarda giderek artan nakit sıkıntısı sebebiyle kredi vermektedir. Fakat kredi notu düşük olan kişiler, sicili bozuk olan kişiler ve diğer bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapamayan kişilere sunulan kredi imkanı siz de 50 bin TL’ye kadar kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan kredilerden faydalanmak için mutlaka emekli maaşınızı yukarıdaki bankalardan birine taşımanız şarttır. Bankaların maaş müşterisi olmadığınız zaman kredi almanıza da imkan tanınmamaktadır. Bundan ötürü seçeceğiniz bankadan hem promosyon alabilir hem de kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu onaylanmayan kişiler bizzat bankalara giderek başvuru yapabilir ve kredilerinin değerlendirmeye alınmasını talep edebilir. Kredi notunuz düşük olsa da kredi ödeme konusunda sıkıntınız yoksa, maaşınız çekeceğiniz kredi için uygunsa size kredi verilebilir. Daha detaylı bilgi edinmek için bankayla görüşmeniz gerekir.