Bankalar tarafından müşteri sayısının artırılabilmesi adına yeni yeni kampanyalar yayınlanmaya devam ediliyor. Garanti Bankası tarafından müşterilerinin yüzünü güldürecek bir kampanya daha yayınlandı. Yayınlanan kampanya kapsamında kampanyaya katılan kişilere 10 bin TL verileceği duyuruldu.

Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya kapsamında şubeye bile gitmeden mobil üzerinden müşterilere para verileceği duyuruldu. Sıfır faizli ve vadeli 10 bin TL verileceği açıklandı. Garanti BBVA resmi internet sitesi tarafından yayınlanan kampanyanın son günü 31 Ocak 2023 tarihi olarak belirlendi.

Garanti BBVA Faizsiz 10 Bin TL Veriyor

Garanti BBVA mobil üzerinden yeni müşteri olan kullanıcılara 10.000 TL’ye varan 0 faizli ve masrafsız para verileceği duyuruldu. Garanti BBVA bireysel kart başvurusu yapan kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde 10.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avanstan 6 ay taksitle faydalanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için Garanti BBVA Mobil’i indirerek müşteri olmak istiyorum kısmına giriş yapıp müşteri olmak istediğinizi belirtmeniz lazım. Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada:

Kampanya Detayları:

Kampanya 1 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Elektrik Faturanız 130 TL Üzeri İse Hemen PTT'ye Gidin! Tüketim Yardımı Başladı Elektrik Faturanız 130 TL Üzeri İse Hemen PTT'ye Gidin! Tüketim Yardımı Başladı

Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.

Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında kredi kartı 1 Ocak – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında açılan müşteriler 28 Şubat 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında maksimum 10.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 10.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Kredi kartı başvurusunun 10.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.

Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.