Murat Ünalmış'ın yeni dizisi Gülcemal dizisi çalışmaları tam sürat devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi sonrasında herhangi bir projede yer almayan Murat Ünalmış, yine aynı tarzda olan Gülcemal dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanırken, Gülcemal için de izleyicinin araştırmaları süregeliyor. Gülcemal dizisi ne zaman başlayacak? Gülcemal dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var soruları merakla araştırılırken, geçtiğimiz gün Murat Ünalmış'ın partneri açıklandı. Sadakat dizisi Derin'i Melis Sezen'i Gülcemal dizisi kadın başrolü seçildi. 

Uzunca süre sonra karşısına çıkan dizi teklifini ince eleyip sık dokuduktan sonra kabul eden Murat Ünalmış, Bir Zamanlar Çukurova Demir'i olarak çok takdir ediliyordu. Başarılı oyuncu Gülcemal dizisinde Melis Sezen ile başrol oynayacak. 

Gülcemal dizisi konusu

MF Yapım imzası ile FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Gülcemal dizisi yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturacak. Başrolleri belli olan dizi oyuncu seçme cast çalışmaları devam ediyor. Gülcemal dizisi konusu ile alakalı henüz net bir açıklama yapılmadı.  Ancak Osmanlı dönemi dizisi olduğu iddia ediliyor. 

Gülcemal dizisi ne zaman başlayacak?

Henüz sadece 2 başrolü belirlenen Gülcemal dizisi ile alakalı olarak herhangi bier gelişme mevcut değil. Ancak Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin Şubat ayı ortalarında başlaması planlanıyor.

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Gülcemal ne demek?

İlk Anlamı: Gül yüzlü sevgili. İkinci Anlamı: Sevgilinin çehresindeki saflık, duruluk ve letafet.