Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Ayrılıyor mu? Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Ayrılıyor mu?

Survivor yarışmasının yakışıklı sunucusu Murat Ceylan, sosyal medyada paylaştığı karelerle hayranlarını büyüledi. Her bakanın 'estetik yaramış' dediği Ceylan, aynı zamanda sporunu da hiç aksatmıyor! 

muratceylan

2013'ten Bugüne Ekranlarda! 

2013 yılında katıldığı Survivor yarışmasının ardından ekranlarda görmeye devam ettiğimiz Ceylan, 2023 sezonunun da sunuculuğunu üstlendi. Sunuculuk ve TV'nin yanı sıra lisanslı binicilik, paten, fitness ve sörfle de ilgileniyor. 

Estetiksiz Murat Ceylan 

Şu anki haliyle arasında oldukça büyük farklar olan Murat Ceylan, oldukça yakışıklı görünüyor. Kaç estetik yaptırdığı sorusuna gelecek olusak da bişektomi, jawline ve Hollywood yanağı gibi sıralı estetik işlemlerinin yapıldığı açık bir şekilde görülüyor. Ancak fazlasını ya da kesinliğini bilmek tabi ki zor! 

muratceylan2

Murat Ceylan Kaç Yaşında ve Nereli?

5 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu olan Murat Ceylan Wish, liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitmiştir. 

Central Saint Martins'de Endüstriyel Tasarım bölümünü okuyan Ceylan, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri almıştır. Daha sonra ise İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimi ise hala devam etmektedir. 

muratceylan1

Murat Ceylan TV Hayatı 

Müziğin yanı sıra çok sayıda spor dalıyla da ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Atlı Spor Kulübü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. 2013 yılında Survivor yarışmasına girmiş, 17 Eylül 2014'te de TV8'de yayımlanan Para Bende isimli yarışmada Almeda Abazi ile yarışmıştır. 

2016 yılında Yeni Nesil isimli bir albüm yayımlayan Ceylan, bir şarkısına Nihat Odabaşı yönetmenliğinde video klip de çekmiştir.

2016 Eylül-Kasım aylarında Familya dizisinde Ateş Beyoğlu karakterini canlandırmış, 2 Şubat 2019 itibarıyla da Survivor sunuculuğu yapmaya başlamıştır.