Popüler oyuncu Müge Boz, eşi Caner Erdeniz ve kızı Vina ile Etiler'de görüldü. Mekan çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Boz, şunları kaydetti: 

Aleyna Kalaycıoğlu Kardeşi İçin Adalet İstiyor Aleyna Kalaycıoğlu Kardeşi İçin Adalet İstiyor

Hayatımıza yavaş yavaş devam etmeye çalışıyoruz. Elimizden geldiğince yardımlarımız yapmaya çalışıyoruz. Vina'ya çok bir şey belli etmemeye çalışıyoruz. Bu şekilde günler geçiyor. En azından o bölgedeki insanlara yardımımızın dokunması için biraz biraz kendimizi toparlamamız gerekiyor. Bu anlamda yardımlarında sürdürülebilir olması gerekiyor. Herkes çok büyük bir heyecanla yardımların en iyisini yaptı. Buna devam etmemiz gerekiyor. Biz de o anlamda kendi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Ünlü isimlerin deprem bölgelerine yaptığı moral ziyaretleri sorulan Müge Boz, yakında bölgeye gitmek istediğini şöyle aktardı: 

Benim de böyle bir planım vardı fakat sağlıkla ilgili ufak bir durumum olduğu için onların en son gittiği zamanı kaçırdım. Başka bir organizasyon için tarih bekliyoruz. Çok kısa zamanda ben de, Caner de oraya ziyarette bulunmayı istiyoruz. Çok yakın zamanda hazırlıkları bitirip, gitmiş olacağız.

mugeboz

İstanbul Depremi İçin Tedirginler 

Son olarak ünlü oyuncu, beklenen İstanbul depremi nedeniyle korktuklarını şöyle ifade etti: 

Tabii ki herkesin olduğu gibi bizim de deprem korkumuz var. Çok fazla gidiş, kaçış gibi şeyleri düşünmek istemiyorum. 'Kendi evimizde neler yapabiliriz?' diye düşünüyoruz. Tabii ki tedirginiz. Bu bölge ile ilgili alınması gereken önlemler umarım en kısa zamanda alınır.